Juniorzy Mazura wygrywają drugi mecz. Za nami półmetek ligi

W środę, 3 maja 2017 r. w 7 kolejce rozgrywek 1 Ligi Wojewódzkiej juniorzy Mazura Gostynin U-17 wygrali na własnym boisku z Drukarzem Warszawa 2:0. Nasz zespół na półmetku rozgrywek zajmuje piąte miejsce z sześcioma punktami.

Mecz bardzo dobrze ułożył się dla podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego, w 11 minucie po podaniu od Jakuba Stachowskiego na 1:0 trafił Patryk Gronalewski. Mazur podwyższył wynik spotkania w drugiej połowie, w 63 minucie Gronalewski zaliczył asystę a do bramki trafił w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali Eryk Przybylski. Mazur miał kilka sytuacji do podwyższenia wyniku, jednak zabrakło skuteczności. Nasi juniorzy zagrali kolejne dobre spotkanie, walcząc o każdą piłkę na każdym centymetrze boiska i co najważniejsze, po pierwszym zwycięstwie ze Spartą Mochowo zdobyli komplet punktów po raz drugi w tym sezonie.

Kolejny mecz juniorów to wyjazdowa potyczka w 8 kolejce w Warszawie z Agrykolą, w sobotę, 6 maja 2017 r. Będzie to już pierwszy z meczów rewanżowych w rundzie wiosennej sezonu 2017 1 Ligi Wojewódzkiej.

Mazur Gostynin U-17 – Drukarz Warszawa U-17 2:0

Bramki: 11' Patryk Gronalewski, 63' Eryk Przybylski

Mazur: Hubert Borowy – Dominik Staniszewski, Jan Kostkiewicz, Mateusz Kłosiński, Michał Węglewski (69' Adam Kowalów) – Jakub Stachowski, Dariusz Kurkowski (71' Mateusz Łuczak), Mateusz Ostrowski, Patryk Gronalewski – Kacper Olszewski (76' Paweł Znyk), Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik drużyny: Witold Borowy