Zwycięstwo Mazura w pierwszej grze kontrolnej w Lucieniu

W niedzielę, 23 lipca 2017r. Mazur Gostynin rozgrywał pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do sezonu 2016/2017, a przeciwnikiem był dobrze znany rywal – Błyskawica Lucień (Liga Okręgowa).

Mazur wygrał 2:1, a bramki padły w drugiej połowie. W 56 minucie po strzale jednego z zawodników testowanych Mazura piłkę odbitą od bramkarza Błyskawicy do pustej bramki skierował Eryk Przybylski, strzelając swojego pierwszego gola w drużynie seniorów gostynińskiego klubu. Na 2:0 dla Mazura podwyższył w 60 minucie Bartosz Komorowski, powracający po roku gry w innym klubie, wykańczając akcję po prostopadłym podaniu.

Błyskawica strzeliła bramkę po akcji z rzutu wolnego, w 73 minucie w zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobył Dominik Staniszewski.

Kolejny mecz kontrolny Mazura w środę, 26 lipca 2017r. o godz. 17:30 rywalem na Stadionie MOSiR Gostynin będzie KS Kutno (IV Liga).

Błyskawica Lucień – Mazur Gostynin 1:2

Bramki: 73' Dominik Staniszewski – 56' Eryk Przybylski, 60' Bartosz Komorowski

Mazur w pierwszej połowie:

Bartosz Tomczak – Piotr Dutkiewicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Mateusz Kłosiński – Michał Matecki, Damian Surmak, Dariusz Kurkowski, Rafał Wilamowski - Patryk Gronalewski, Mateusz Ostrowski

Mazur w drugiej połowie: Hubert Borowy – Arkadiusz Wróblewski, Bartosz Dutkiewicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany – Eryk Przybylski, Bartosz Komorowski, Bartłomiej Dębicki, Gracjan Sobczak – Sebastian Surmak, zawodnik testowany; trener: Waldemar Figurski.