Juniorzy Mazura zakończą sezon na drugim miejscu

W 12 kolejce rozgrywek Płockiej Ligi Juniorów A1 U-19 Mazur Gostynin pokonał na własnym boisku w sobotę, 4 listopada 2017r. Spartę Mochowo 2:0. Juniorzy Mazura na dwie kolejki przed końcem są pewni zajęcia drugiego miejsca w tabeli końcowej Płockiej Ligi Okręgowej U-19.

Mazur prowadzenie objął tuż przed przerwą po strzale z bliskiej odległości w wykonaniu Jakuba Stachowskiego. W drugiej połowie wynik ustalił na 2:0 Mateusz Ostrowski.

Zespół trenera Arkadiusza Szulczewskiego w tabeli jest na drugim miejscu, ze stratą 4 punktów (25 pkt) do lidera - Skry Drobin. Mazur ma jednak rozegrany jeden mecz więcej, w najbliższym terminie gostynińscy juniorzy pauzują a sezon runda jesienna 2017 zakończą spotkaniem na własnym boisku w sobotę, 18 listopada 2017 r. o godz. 10:30 z liderem i zwycięzcą rozgrywek - Skrą Drobin.

Mazur Gostynin U-19 - Sparta Mochowo U-19 2:0

Bramki: 44' Jakub Stachowski, 57' Mateusz Ostrowski

Mazur: Hubert Borowy - Michał Węglewski, Dariusz Kurkowski, Mateusz Kłosiński, Sebastian Surmak (65' Adam Kowalów), Jakub Stachowski, Mateusz Kryska, Patryk Gronalewski, Paweł Znyk (46' Mateusz Ostrowski), Kacper Olszewski, Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik drużyny: Witold Borowy