Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Teatr Podaj dalej. Mister Enigma

„Mister Enigma” opowiada o sposobach radzenia sobie z samotnością, internetowym randkowaniu i uzależnieniu od wirtualnego życia. To przewrotna komedia o tym, jak bardzo jesteśmy bezradni, gdy brakuje nam miłości. Bohaterowie sztuki to Karina – trzydziestolatka z bujną wyobraźnią, zafascynowana plastikowym światem celebrytów, która próbuje rozkręcić swoją firmę projektującą ubranka dla psów oraz Norbert – cichy i spokojny kucharz w ekskluzywnej warszawskiej restauracji, porzucony przez żonę, zagubiony. Para zupełnie nie do pary… Ich pierwsze biznesowe spotkanie staje się niespodziewanie początkiem burzliwej przyjaźni. Karina chce dzięki Norbertowi dostać się do świata, którego on jest reprezentantem, a w ramach wdzięczności pragnie pomóc mu odzyskać radość życia.

Czy metamorfoza, którą przejdą oboje pomoże osiągnąć im upragnione szczęście? Czy zakładanie masek pomaga nam w znalezieniu prawdziwej miłości?

Historia przedstawiona w spektaklu w zabawny sposób pokazuje, że szukamy szczęścia gdzieś daleko, gdy mamy je tuż pod nosem. Sztuka zaprasza widza do refleksji dotyczącej szukania własnej drogi oraz niejednoznacznych motywacji, które kierują życiem każdego człowieka. Aktorzy odsłaniają kulisy świata tak bliskiego, że pozwala to na ujrzenie samych siebie w jego odbiciu.

 

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt