Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Niezwykły „koncert z kulturą” za nami.

W sobotę 28 kwietnia w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbył się koncert  „Jazz, Blues, Rock’n’Roll Koncerty z kulturą”, podczas którego mieliśmy okazję przekonać się, że jazz w Gostyninie ma się świetnie, a także ma bardzo wielu fanów.

Jako pierwszy wystąpił doskonały pianista jazzowy Artur Dutkiewicz, który wykonał kilka utworów, między innymi wszystkim dobrze znany utwór Czesława Niemena „Pod Papugami” we własnej interpretacji.

Następnie Jakub Krawczyk, pomimo bardzo młodego wieku, wykazał się niezwykłą wrażliwością muzyczną, podczas grania na wibrafonie, która ewidentnie chwyciła za serca gostynińską publiczność.

Bardzo ciekawą atrakcją wieczoru był występ lidera projektu Michała Bartosiaka wraz z towarzyszącymi mu muzykami. Artyści zaprezentowali różne kompozycje muzyczne, w trakcie których mogliśmy poczuć się jak na prawdziwym Jam Session, gdyż muzyków niewątpliwie ciągnie w stronę improwizacji. Dla publiczności było to prawdziwą ucztą, gdyż improwizacja, szczególnie w jazzie, wymaga dużego warsztatu, znajomości zasad muzyki, skal muzycznych, harmonii obowiązującej w danym gatunku oraz jego specyfiki. A to w połączeniu z niewątpliwą charyzmą lidera i jego towarzyszy zapewniło widowni niezapomniany wieczór.

Dziękujemy za obecność i do zobaczenia już wkrótce, gdyż był to pierwszy z trzech koncertów przewidzianych w ramach Budżetu Obywatelskiego.

  • Niezwykły „koncert z kulturą” za nami
  • Niezwykły „koncert z kulturą” za nami
  • Niezwykły „koncert z kulturą” za nami
  • Niezwykły „koncert z kulturą” za nami

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt