Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Z książką na weekend

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Mimo ładnej i upalnej pogody można zapewnić sobie miłe spędzenie wolnego czasu z ciekawą książką.

Młodzieży proponujemy książkę pt. "Każdego dnia" autorstwa Dawida Levithana, która opowiada o trudnych wyborach głównego bohatera, który dzieli wyjątkowy los znajdowania się każdego dnia w innej sytuacji.

Dzieciom proponujemy pozycję książkową Kate Pankhurst pt. "Nadzwyczajne wspaniałe kobiety, które zmieniły świat". Jest to książka o kobietach, które na trwałe zapisały się na kartach historii, zmieniając oblicze świata. Trzynaście pasjonujących życiorysów niezwykłych i utalentowanych kobiet. To opowieść o marzeniach, odwadze i determinacji.

Natomiast dorosłym MBP proponuje książkę Pauli Hawkins pt. "Zapisane w wodzie", która opowiada o miasteczku Beckford, pięknym, czasem zapierającym dech w piersi, lecz pełnym zagadek z przeszłości. Przez jego środek przepływa rzeka, która skrywa w sobie nie mniej tajemnic niż ludzie, którzy ją odwiedzają.

  • ksiązki

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt