Remis w bardzo ważnym meczu

W 24 kolejce IV Ligi Mazowieckiej w bardzo ważnym meczu z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie Bugiem Wyszków Mazur zremisował 1:1. Nadal przewaga gostynińskiego zespołu wynosi 8 punktów.

Mecz rozpoczął się od przewagi Mazura. W pierwszych minutach przewaga po stronie podopiecznych trenera Waldemara Figurskiego widoczna była po strzałach Jarosława Kułagi i Mateusza Ostrowskiego. Jedyna bramka w tej połowie padła w 29 minucie, po rzucie rożnym piłka wróciła na bok boiska, skąd dośrodkował ją ponownie Jakub Kustra i strzałem głową akcję wykończył Arkadiusz Majchrzak. Do przerwy wynik brzmiał 1:0 dla Mazura.

Bug Wyszków wyrównał po akcji w 66 minucie, po dośrodkowaniu piłka spadła w pole bramkowe Mazura. Bramkarz Hubert Borowy próbował ją wybić, jednak zderzył się z jednym z obrońców i piłka wróciła do pomocnika gospodarzy Artura Zabłockiego, który wbił ją do niemal pustej bramki.

W końcówce mimo wielu prób, Mazur nie potrafił strzelić drugiego gola i bardzo ważny mecz w walce o utrzymanie zakończył się remisem.

W tabeli nadal 13 miejsce i przewaga 8 punktów nad Bugiem. Kolejny mecz Mazura to spotkanie na własnym boisku w sobotę, 19 maja 2018 r. o godz. 16:00 z Wisłą II Płock.

Bug Wyszków – Mazur Gostynin 1:1

Bramki: 58' Artur Zabłocki - 29' Arkadiusz Majchrzak

Bug: Jakub Rutkowski – Edgar Lech (70' Szymon Andrzejewski), Jakub Wolniewicz, Szymon Andrzejewski, Łukasz Szymański (46' Szymon Modzelan), Łukasz Kowalczyk, Jakub Rejnuś (46' Błażej Rejnuś), Łukasz Łada, Karol Rosa (46' Artur Zabłocki), Nico Wouters, Robert Nogaj; trener: Łukasz Stasiuk

Mazur: Hubert Borowy – Michał Matecki, Arkadiusz Majchrzak, Piotr Dutkiewicz, Łukasz Kiełbasa – Jarosław Kułaga (83' Patryk Matusiak), Mateusz Ostrowski (83' Eryk Przybylski), Bartłomiej Dębicki, Bartosz Wiśniewski (71' Damian Skumórski) – Rafał Wilamowski (70' Bartosz Komorowski), Jakub Kustra; trener: Waldemar Figurski

Żółte kartki: Kopacz, Łada - Kiełbasa