Nadal bez zwycięstwa w rundzie wiosennej

W sobotę, 2 czerwca 2018 r. piłkarze seniorów Mazura Gostynin rozgrywali mecz 28 kolejki IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej z KS Łomianki.

Mazur, który zapewnił sobie utrzymanie zagrał drugi z rzędu fatalny mecz. Po przegranym bezbarwnym spotkaniu w Ożarowie Mazowieckim tydzień temu, również w ostatnim meczu na własnym boisku w Gostyninie podopieczni trenera Waldemara Figurskiego rozczarowali przybyłych kibiców, przegrywając 2:6. Jedynymi pozytywami były dwie bramki, pierwsza przed przerwą w 45 minucie autorstwa Eryka Przybylskiego była pierwszym golem strzelonym przez młodego pomocnika naszego zespołu w oficjalnym meczu ligowym w seniorach. Drugi gol dla Mazura padł przy stanie 1:5, po mocnym strzale z pierwszej piłki na 2:5 bramkę zdobył Piotr Dutkiewicz.

W drużynie Mazura w meczu z Łomiankami zadebiutował 17-letni pomocnik Jakub Stachowski, który w 31 minutach na boisku zaprezentował się z dobrej strony.

Trwa fatalna seria, gdyż Mazur nadal w rudzie wiosennej poza walkowerem za mecz z Raciążem, do tej pory na wiosnę nie zdobył kompletu 3 punktów, zdobywając pięć „oczek” po pięciu remisach.

Ostatni mecz sezonu 2017/18 Mazur zagra w sobotę, 9 czerwca 2018 r. o godz. 17:00 na wyjeździe w Mławie z Mławianką.

Mazur Gostynin – KS Łomianki 2:6

Bramki: 45' Eryk Przybylski, 58' Piotr Dutkiewicz – 11' i 54' Bartłomiej Bochenek, 26' i 56' Mateusz Sołtys, 29' i 82' Mateusz Kowalski

Mazur: Bartosz Tomczak – Michał Matecki, Damian Skumórski, Piotr Dutkiewicz, Patryk Matusiak – Eryk Przybylski, Mateusz Ostrowski, Bartłomiej Dębicki, Rafał Wilamowski - Bartosz Dutkiewicz (59' Jakub Stachowski), Bartosz Komorowski; trener: Waldemar Figurski
Łomianki: Paweł Błesznowski (89' Paweł Okrasa) – Michał Kielak, Adrian Stępień, Mateusz Kowalski, Karol Szeliga, Filip Krzeszowski (79' Piotr Strzemecki), Bartłomiej Bochenek (58' Kordian Latos), Mateusz Sołtys (67' Aron Majczyna), Marcin Podsiadlik, Filip Hrynkiewicz, Sławomir Truszczyński (75' Jarosław Tarwicki); trener: Hubert Błaszczak

żółtą kartkę otrzymał: Bochenek