Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Pierwszy wakacyjny weekend za nami

W związku z rozpoczętymi wakacjami, gostynińscy policjanci w dniach 22-24 czerwca br. prowadzili wzmożone działania kontrolno-pomiarowe na drogach.
W czasie wakacyjno-urlopowym należy maksymalnie zminimalizować potencjalne zagrożenia dla podróżujących. W tym celu policjanci do końca sierpnia 2018r. będą przeprowadzać częstsze kontrole kierujących. Funkcjonariusze w szczególności skupią się na eliminowaniu czynników będących najczęstszą przyczyną zdarzeń drogowych tj. przekraczaniu dozwolonej prędkości, kierowanie pojazdu w stanie po spożyciu alkoholu czy środków odurzających.
Podczas pierwszego wakacyjnego weekendu policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych rowerzystów oraz odnotowali 4 kolizje. W sobotę (23.06.) w Sierakówku doszło do poważnego zdarzenia, gdzie 36-letni kierujący ciężarowym Volvo nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył osobowego Opla. Do szpitala został przewieziony 25-letni kierowca pojazdu osobowego oraz jego 47-letnia pasażerka. Obaj kierujący byli trzeźwi. Na szczęście badania lekarskie wykazały niewielkie obrażenia.
Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach i przypominamy, że wzmożony nadzór nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym policjanci będą prowadzić do końca sierpnia ze szczególnym nasileniem na czas wyjazdów i powrotów wakacyjnych.

podkom. Dorota Słomkowska
KPP w Gostyninie  

  • KPP w Gostyninie

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt