Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Mazur na pikniku w Bodzanowie

W sobotę, 30 czerwca 2018r. zespół Mazura Gostynin wziął udział w pikniku - Historycznym Przeglądzie Sportowym z okazji 42 lat Huraganu Bodzanów.

Na boisko w Bodzanowie udała się 12-osobowa kadra Mazura dobrana z zespołu seniorów i juniorów, która rozegrała sparing 2 x 30 minut z seniorami B-Klasowego Huraganu. Mazur wygrał 2:1 po pięknej strzale z 14 minuty Mateusza Ostrowskiego - uderzenie z dystansu w okienko bramki - oraz rzucie rożnym z 51 minuty i golu Pawła Znyka.

W podziękowaniu za udział, Mazur w święcie w Bodzanowie otrzymał pamiątkowy puchar. Również drużynie z Bodzanowa pamiątkowy puchar wręczył kapitan Mazura Piotr Dutkiewicz.

Huragan Bodzanów - Mazur Gostynin 1:2

Bramki: 14' Mateusz Ostrowski, 51' Paweł Znyk

Mazur: Bartosz Tomczak (31' Hubert Borowy) - Michał Matecki, Piotr Dutkiewicz, Michał Węglewski, zawodnik testowany - Kacper Olszewski, Damian Surmak, Paweł Znyk, Mateusz Ostrowski - Eryk Przybylski, Bartosz Komorowski; kierownik drużyny: Paweł Kowalski.