Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Gostyniński Rower Miejski rusza od 8 lipca

Miło nam poinformować, że 8 lipca br. rusza wypożyczalnia rowerów, znajdująca się w Zamku Gostynińskim przy ul. Zamkowej 31, prowadzona przez Agencję Promocji i Rozwoju "Zamek".

W dniu uroczystego otwarcia wypożyczalni odbędzie się rajd rowerowy, na który zapraszamy pasjonatów aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Tego dnia, od godz. 9.00 zapewniamy 10 rowerów dla dorosłych, 6 dla dzieci i dwie przyczepki. Konieczna jest jednak rezerwacja pod numerem tel. 24 236 07 33. Kładziemy nacisk na to, że dzieci mogą uczestniczyć w rajdzie tylko pod opieką dorosłych. Regulamin rajdu i karta uczestnictwa znajdują się na stronie www.gostynin.pl

Osoby biorące udział w rajdzie "Gostyniński Rower Miejski" mają zapewnioną wodę, a na mecie czekają je takie atrakcje,  jak konkursy z nagrodami, znakowanie rowerów, a także akcja "Mój rower moje życie" – poświęcona problematyce bezpieczeństwa.

Trasa wynosi około 25 km i będzie przebiegać od Zamku Gostynińskiego przez Aleję Mikołajczyka, Jana Pawła II, Bierzewicką, Ziejkową, Choinek, Kazimierzów, Miałkówek, Lucień, Bierzewice, Gostynin, Bierzewicką, Jana Pawła II, Aleję Mikołajczyka, Targową, Zazamcze, Dybankę i kończy się na plaży przy jeziorze Bratoszewo, gdzie utrudzeni, ale zadowoleni rowerzyści posilą się przy grilu.

Przypominamy, że liderem projektu "Gostyniński Rower Miejski" pochodzącego z Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok jest Patryk Sobkowiak.

  • Regulamin wypożyczalni rowerów

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt