Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Mazur rozpoczął treningi. Nowy trener poprowadzi zespół w IV Lidze

W czwartek, 5 lipca 2018r. na Stadionie MOSiR do treningów w ramach przygotowań do sezonu 2018/2019 IV Ligi Mazowieckiej do treningów powrócili seniorzy Mazura Gostynin.

Na pierwszych zajęciach pojawiło się 18 piłkarzy, w tym kilku nowych zawodników.

Zajęcia poprowadził nowy trener -  Artur Kapela.

Nowy szkoleniowiec ma 39 lat i jest to były piłkarz, znany kibicom szerzej z gry pod koniec lat 90. w barwach ówczesnej Petrochemii Płock w Ekstraklasie. Jest wychowankiem Stoczniowca Płock, a karierę piłkarską zakończył w barwach trzecioligowej Włocłavii Włocławek w 2009 roku. Najczęściej na boisku grał na pozycji pomocnika.
Artur Kapela studiował na AWF w Warszawie, pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego a także ma doświadczenie jako trener, gdyż w sezonie 2009/2010 wspólnie ze Zbigniewem Cytryniakiem prowadził zespół rezerw Wisły Płock.

Od 1 lipca 2018r. zastąpił na stanowisku trenera zespołu seniorów Waldemara Figurskiego, któremu zakończyła się umowa. Pod wodzą trenera Waldemara Figurskiego Mazur po raz drugi w XXI wieku utrzymał się w rozgrywkach IV Ligi (poprzednio w sezonie 2012/13).

Za włożony wysiłek, czas oraz przekazaną wiedzę w szkolenie zawodników seniorów zarząd, piłkarze, kibice i sympatycy klubu MKS Mazur Gostynin pragną złożyć serdeczne podziękowania trenerowi Waldemarowi Figurskiemu oraz złożyć życzenia kolejnych sukcesów w karierze trenerskiej.

Zawodnicy seniorów w okresie przygotowawczym trenować będą co najmniej trzy razy w tygodniu i przed nowym sezonem rozegrają 6 gier kontrolnych. Najbliższa – w sobotę, 14 lipca 2018r. o godz. 17:00 we Włocławku a rywalem będzie zespół Włocłavii (beniaminek IV Ligi Kujawsko-Pomorskiej).

Źródło: https://mazurgostynin.futbolowo.pl/

 • Nowy trener Mazura
 • Nowy trener Mazura
  Nowy trener Mazura
 • Nowy trener Mazura
 • Nowy trener Mazura
 • Nowy trener Mazura
 • Nowy trener Mazura
 • Nowy trener Mazura
 • Nowy trener Mazura
 • grafika

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt