Porażka z Wisłą II. Mazur odpada z Pucharu Polski

W meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu Płockiego OZPN Mazur Gostynin w środę, 26 września 2018 r. przegrał 0:2 z Wisłą II Płock i odpadł z rozgrywek pucharowych.

W pierwszych minutach mecz przebiegał dość wyrównanie, żadna z drużyn nie trafiła do siatki rywala.

Pierwszą bramkę dla zespołu Wisły II strzelił w 56 minucie Patryk Wieliczko po pięknym strzale po długim rogu bramki Kurka.

W 70 minucie najlepszą okazję dla Mazura zmarnował Eryk Przybylski marnuje dogodną okazję. Odbiór piłki przez Vasyla Ravlyka spod linii końcowej i odegranie do Bartosza Wiśniewskiego a następnie z kilku metrów Przybylski nie trafił w piłkę.

Podanie w 76 minucie spod linii końcowej Oliwiera Osmańskiego do Adriana Szczutowskiego zakończyło się golem na 2:0. Z kilku metrów Szczutowski strzelał po krótkim rogu bramki Kurka.

Mazur kończył w osłabieniu spotkanie z Wisłą, gdyż w 80 minucie spóźniony wślizg Bartosza Wiśniewskiego trafił w nogi Fabiana Hiszpańskiego.

Kolejny mecz – 8 kolejki IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej – w sobotę, 29 września 2018 r. o g. 15:00 na własnym boisku Mazur zagra z Drukarzem Warszawa.

Wisła II Płock – Mazur Gostynin 2:0

Bramki: 58' Patryk Wieliczko, 76' Adrian Szczutowski

Wisła II Płock: 93. Marcel Zapytowski - 11. Fabian Hiszpański (C),91. Mateusz Tomaszewski,3. Przemysław Lisiecki, 19. Emil Szostak (75,21. Kacper Kucharski) -5. Krystian Ogrodowski (46, 23. Adrian Szczutowski), 6. Radosław Gałązka (61, 89. Jakub Perlak) -16. Aleksander Pawlak (56, 14. Oliwer Osmański), 9. Patryk Wieliczko (89, 25. Kamil Krupiński), 18. Piotr Majchrzak -20. Filip Januszczak (79,22. Kacper Szczudliński).

Mazur: 1. Klaudiusz Kurek - Bartosz Wiśniewski, Piotr Dutkiewicz, Michał Patora (73' Michał Matecki), Łukasz Kiełbasa (46' Bartłomiej Błachnio) - Eryk Przybylski, Mateusz Ostrowski, Eryk Przybylski, Vasyl Ravlyk (75' Michał Jedrzęjczak), Damian Surmak - Bartosz Komorowski, Jakub Kustra (69' Rafał Wilamowski);

trener: Artur Kapela, asystent trenera: Paweł Kowalski

żółte kartki: Gałązka, Wieliczko – Przybylski, Patora

czerwona kartka: 80' Bartosz Wiśniewski (faul).