Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Ogłoszenia o zapytania ofertowe

Gmina Miasta Gostynina zaprasza do składania ofert cenowych na zadanie: Budowa placu zabaw z siłownią plenerową przy ul. Żeromskiego w Gostyninie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż zestawów placu zabaw i urządzeń do siłowni plenerowej przy ul. Żeromskiego w Gostyninie wraz z zagospodarowaniem terenu, do którego należy: Wyposażenie placu zabaw w huśtawkę wahadłową podwójną, zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią, ównoważnia falista, tablica z regulaminem placu zabaw i ławka.

Natomiast wyposażenie siłowni plenerowej w zestaw do ćwiczeń na pylonie - „twister – steper”, zestaw do ćwiczeń na pylonie - „wyciąg górny – wioślarz”, zestaw do ćwiczeń na pylonie - „pajacyk narciarz”, tablica z regulaminem siłowni plenerowej, ławka, stojak na rowery i kosz na śmieci.Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi 6 tygodni od zawarcia umowy.


 

Kolejne ogłoszenie o zapytaniu ofertowym dotyczy budowy placu zabaw z siłownią plenerową przy ul. Spółdzielczej w Gostyninie. Przedmiotem zapytania jest wyposażenie placu zabaw w: huśtawkę ważka, równoważnię falistą, zestaw sześciokątny pajęczyna, tablicę z regulaminem placu zabaw, ławke oraz kosz na śmieci.

Jeśli chodzi o siłownię plenerową zostanie ona wyposażona w: zestaw do ćwiczeń na pylonie - „twister – steper”, zestaw do ćwiczeń na pylonie - „wyciąg górny – wioślarz”, zestaw do ćwiczeń na pylonie - „pajacyk - narciarz”, tablicę z regulaminem siłowni plenerowej, ławkę, stojak na rowery i kosz na śmieci.

Termin realizacji przedmiotu zamówienia także wynosi 6 tygodni od zawarcia umowy.

  • herb Gostynina

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt