Bez bramek w Ożarowie. Kolejny punkt na koncie Mazura

W 17 kolejce IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej Mazur Gostynin zremisował 0:0 w Ożarowie Mazowieckim z Ożarowianką. Nasz zespół zdobył 19 punkt.

Nie najlepszy stan boiska w Ożarowie oraz typowy mecz walki – to najlepszy skrót opisujący mecz, rozegrany w sobotnie popołudnie, 30 marca.

W pierwszych minutach meczu gra była dość wyrównana, po kilka dogodnych okazji miały oba zespoły.

Dla naszej drużyny przed przerwą najlepszą okazję na zdobycie gola miał Rafał Wilamowski, jednak jego strzał z 40 minuty w ostatniej chwili zablokował obrońca Robert Łuszczyński.

Po przerwie, w 49 minucie, Rafała Wilamowski także miał znakomitą okazję na zdobycie gola, jednak z 8 metrów trafił wprost w bramkarza Kacpra Winiarskiego.

Gra się zaostrzyła w końcówce meczu, niepokój wprowadzał niekiedy błędnymi decyzjami sędzia Cezary Dzięgielewski.

W 88 minucie sędzia mógł podyktować rzut karny za zagranie obrońcy Ożarowianki, który tuż pod linią boczną trafiony został w rękę.

W końcówce meczu Mazur przed stratą gola uratował bramkarz Klaudiusz Kurek.

Mazur zdobył 19 punkt a w tabeli nadal pozostaje na 13 miejscu.

Kolejny mecz w sobotę, 6 kwietnia 2019r. o godz. 11:00 Mazur zagra z KS Łomianki.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Mazur Gostynin 0:0.

Ożarowianka: Kacper Winiarski – Robert Łuszczyński, Dominik Trojanowski, Rafał Kowalski, Damian Anczkiewicz, Filip Krzeszowski, Yehor Bilonozhko, Bartosz Rudnik, Mikołaj Kwiatkowski, Michał Lichota, Rafał Kalbarczyk;

Mazur: Klaudiusz Kurek – Dominik Konwerski, Adrian Budnicki, Piotr Dutkiewicz, Michał Matecki – Rafał Wilamowski, Damian Surmak, Filip Skupiński, Konrad Popławski (57' Bartosz Komorowski) Michał Patora (73' Vasyl Ravlyk) – Eryk Przybylski; trener: Artur Kapela, asystent trenera: Paweł Kowalski

Żółte kartki: Winiarski – Wilamowski, Patora, Budnicki, Konwerski.

Źródło: Mazur Gostynin