Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Już od piątku w kinie

Zapraszamy do kina "Siemowit", w którym już od piątku - 10 maja – będą wyświetlane filmy różnego gatunku.

Na początku Shazam!, czyli fantastyka produkcji amerykańskiej. Bohater zamienia się z zakompleksionego chłopca do bicia w osiedlowego pakera. Jego przygody i perypetie innych postaci warto obejrzeć już w piątek.

Kolejnym filmem jest "Impostor" horror produkcji irlandzkiej, który prezentuje temat podmieńców i łączy go z modnym ostatnio tematem macierzyńskiej traumy. Akcję wzbogacają postacie matki i szalonej sąsiadki. Dreszczyku emocji dodają zmiany w zachowaniu odnalezionego syna.

Od 17 maja emitowana będzie animacja produkcji amerykańsko-kanadyjskiej pt. "PraZiomek".

Przygody Frosta i praziomka przywodzą na myśl zarówno przygody Indiany Jonesa jak i awanturnicze powieści Juliusza Verne’a. W akcji przewija się humor, którego źródłem bywają m.in. nieporozumienia wynikające ze zbyt dosłownego interpretowania przez PraZiomka powiedzonek.

Na koniec zapraszamy na amerykański melodramat "After". Życie bohaterki filmu Tessy podzielone jest na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina, i później. Na pytanie - czy kobieta wybierze romantycznego i spokojnego Noah czy jego przeciwieństwo aroganckiego i zbuntowanego Hardina dowiecie się Państwo oglądając film "After".

  • Repertuar kina na maj

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt