I Liga Okręgowa U-12 Młodzik D2- pierwsza porażka FEA Gostynin

17 września w ramach rozgrywek ligowych I ligi okręgowej Młodzik U-12 D2 drużyna FEA Gostynin rozegrała mecz wyjazdowy z SSM Wisłą Płock. Niestety w Płocku nasza dobra passa została przerwana i zanotowaliśmy pierwszą porażkę.

Mecz z faworytem ligi, okazał się trudny. W starciu z tak mocnym rywalem, zawodnikom FEA zabrakło pewności siebie.
W meczu I ligi okręgowej Młodzik U-12 D2 SSM Wisła Płock wygrała z FEA Gostynin 8:1.
Mecz z SSM Wisłą Płock od początku spotkania nie układał się po naszej myśli. Już  w 13. minucie straciliśmy pierwszą bramkę , a następnie kolejne 3 padły jeszcze w pierwszej połowie meczu.

W drugiej połowie Oliwia Marcinkowska, utalentowana piłkarka strzeliła bramkę honorową dla FEA Gostynin. Z 30 metrów, z woleja uderzyła w samo okienko bramki Wisły.

Niestety, na domiar złego rywale jeszcze czterokrotnie pokonali naszego bramkarza.  Przegraliśmy więc 1:8, choć po niewykorzystanych sytuacjach i błędach w obronie czujemy lekki niedosyt.

Jednak nic straconego! Przed nami mecz z Królewskimi Płock! Zapraszamy do kibicowania 23 września, o godzinie 16.00 na stadion w Gostyninie.

Trenujemy ostro, działamy i wygramy! Gramy o marzenia!

Miło nam poinformować , że nasza piłkarka Oliwia Marcinkowska została powołana przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację selekcyjna reprezentacji Mazowsza w kategorii dziewcząt rocznik 2008. Konsultacje odbędą się 20 września w Warszawie Rembertów. To historyczne powołanie do kadry dla naszego klubu. Jesteśmy dumni z Oliwii i trzymamy kciuki.

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskulski, Antek Pruszyński, Norbert Baranowski, Kacper Bajerowicz, Jakub Radecki, Mateusz Bartnicki, Filip Grzybowski, Piotr Biegański, Adam Winnicki, Janek Śluborski , Oliwia Marcinkowska, Franek Anyszka, Oliwier Pewniak, Marcel Wudarczyk, Szymon Broda

Trener: Piotr Wilamowski
Asystent trenera: Tomasz Radecki