Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Pierwszy numer "Naszego Gostynina" Nr 1 (49)

Przedstawiamy Państwu 1 tegoroczny numer Biuletynu Miejskiego "Nasz Gostynin".

Znajdziecie w nim Drodzy Czytelnicy informacje o możliwości skorzystania z dotacji na wymianę piecy, przystąpienia miasta do modernizacji stadionu, otwarciu gostynińskich żłobków. Poruszonych zostało także wiele innych tematów, które zapewne Państwa zainteresują.

Zachęcamy do czytania.  

 

Kolejny numer Biuletynu Miejskiego

Wakacyjny numer 2(50) "Naszego Gostynina" trafił do mieszkańców w formie papierowej. Jednak tym z Państwa, którym bardziej odpowiada wersja elektroniczna, udostępniamy taką możliwość.

W obecnym numerze można przeczytać o absolutorium i votum zaufania dla gospodarza naszego miasta, a także o rządowym wsparciu dla Gostynina.

O dofinansowaniu 100. rocznicy Cudu nas Wisłą, wsparciu z tarczy antykryzysowej dla Zamku i firm gostynińskich oraz finansowaniu na działania antysmogowe można także dowiedzieć się w tym numerze.

Z lokalnej sfery kulturalnej opisane są działania wyremontowanej Miejskiej Biblioteki Publicznej dla Dzieci i Młodzieży, a także obchody 5-lecia istnienia gostynińskich mażoretek.

Zainteresują Państwa zapewne informacje dotyczące możliwości mniejszych opłat za śmieci i bezpłatnego usunięcia niebezpiecznego azbestu.

Przypominamy rolnikom o tym, że 1 września rozpocznie się Powszechny Spis Rolny, który potrwa do 30 listopada br.

Garść informacji o 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i innych wydarzeniach znajdziecie Państwo w tym numerze.

Zachęcamy do lektury.

Biuletyn w załączniku.

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt