Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Paweł Witold Kalinowski – Burmistrz Miasta Gostynina

Nazywam się Paweł Kalinowski, mam 39 lat. Urodziłem się w Warszawie, jednak Gostynin, to moje miasto, w którym żyję i pracuję dla dobra lokalnej społeczności. Od dnia 8 grudnia 2014 roku pełnię zaszczytną funkcję Burmistrza Miasta Gostynina. Od 2013 roku jestem członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość.

Ukończyłem Mazowiecką Wyższą Szkołę Humanistyczno–Pedagogiczną w Łowiczu na Wydziale Pedagogicznym. Ponadto ukończyłem Państwowe Pomaturalne Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Ciechanowie, Studium Pomocy Psychologicznej w Warszawie przy Instytucie Psychologii Zdrowia oraz Studium Psychoterapii Uzależnień w Czarnym Borze.

Pracę zawodową rozpocząłem w 2000 roku. Przez cztery lata byłem wolontariuszem w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Gostyninie. Następnie w latach 2004-2005 odbyłem staż w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyninie, gdzie zostałem oddelegowany do pracy z osobami niepełnosprawnymi w WTZ w Gostyninie. Od 2008 roku do grudnia 2014 roku pracowałem jako terapeuta uzależnień w Wojewódzkim Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie.

Doświadczenie w pracy samorządowej zyskałem jako radny Rady Miejskiej VI kadencji (2010-2014) w Gostyninie, w tym wiceprzewodniczący Komisji Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Opieki Społecznej i członek Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.

Jestem miłośnikiem wycieczek rowerowych. Organizowałem wyprawy po Polsce, Albanii, Andorze i Gruzji. Interesuję się także tematyką związaną działalnością samorządową, piłką nożną, kulturą i historią.

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt