Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Sukces uczennicy SP3 w konkursie polonistycznym

Z ogromną radością informujemy, że uczennica naszej szkoły Hanna Kaczmarek z klasy 8 a uzyskała tytuł laureatki przedmiotowego konkursu polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych.

Warto wiedzieć, że uczestnicy konkursu mierzą się z trudnymi zadaniami; stoją przed nimi wysokie wymagania, znacznie wykraczające poza podstawę programową. Obowiązujący zakres merytoryczny konkursu polonistycznego na poszczególnych etapach dotyczy nie tylko dzieł literackich, ale również malarskich, muzyki i filmu.

Hania rewelacyjnie poradziła sobie ze wszystkimi zawiłościami, jakie można spotkać w naszej pięknej, choć trudnej polszczyźnie, na etapie szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. W tym trzecim uzyskała odpowiednią liczbę punktów, by zasłużyć na prestiżowy tytuł laureatki.

Ten ogromny trud daje nie tylko satysfakcję, ale również wymierną nagrodę, jaką jest zwolnienie ucznia z egzaminu ósmoklasisty z odpowiedniego przedmiotu, w tym przypadku – języka polskiego. Hania już może się pochwalić stuprocentowym wynikiem, z czego jesteśmy niezwykle dumni.

Haniu, przyjmij płynące z głębi serca gratulacje od całej społeczności szkolnej i kierownictwa Urzędu Miasta. Życzymy Ci dalszych sukcesów. Brawo!

źródło:Marta Czarnecka

  • logo programu

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt