Bez punktów w meczu juniorów z Agrykolą

W 8 kolejce piłkarskiej 1 Ligi Wojewódzkiej U-17 juniorzy Mazura Gostynin przegrali w Warszawie z Agrykolą 1:2.

Mazur mecz w Warszawie rozpoczął od niezbyt dobrej interwencji obrony w 6 minucie. Rzut rożny wykonywali gospodarze i piłka zagrana w pole karne po niefortunnej interwencji bramkarza Mazura i stojącego przy słupku Jakuba Stachowskiego wpadła do bramki.

Mazur wyrównał w drugiej połowie, po zespołowej akcji. Piłkę do wychodzącego na dobrą pozycję zagrał Patryk Gronalewski a do siatki w 55 minucie trafił Kacper Olszewski. Niestety, korzystny wynik remisowy utrzymywał się jedynie przez 21 minut, w 76 minucie tuż przed końcem meczu w zamieszaniu w polu karnym po zamieszaniu zwycięską bramkę dla Agrykoli strzelił Antoni Wąsowski.

Mazur nadal zajmuje w tabeli piąte miejsce, z dorobkiem sześciu punktów.

W następnej kolejce podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego pauzują, następny mecz rozegrają w sobotę, 20 maja na wyjeździe z ostatnią w tabeli Spartą Mochowo.

Agrykola Warszawa U-17 – Mazur Gostynin U-17 2:1

Bramki: 6' samobójcza Mazur, 76' Antoni Wąsowski – 55' Kacper Olszewski

Mazur: Hubert Borowy – Dominik Staniszewski, Dariusz Kurkowski, Mateusz Kłosiński, Kacper Martyniuk – Jakub Stachowski, Adam Kowalów (62' Paweł Znyk) , Mateusz Ostrowski, Patryk Gronalewski – Eryk Przybylski (77' Mateusz Łuczak), Kacper Olszewski; trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik drużyny: Witold Borowy