Trzy punkty juniorów Mazura. Pokonali ostatni zespół

W 10 kolejce rozgrywek piłkarskiej 1 Ligi Wojewódzkiej Juniorów U-17 Mazur Gostynin wygrał na wyjeździe ze Spartą Mochowo 4:1. Podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego zajmują w tabeli 5 miejsce z 9 punktami.

Mecz rozgrywany na boisku w Tłuchowie, gdzie rozgrywa swoje mecze zespół Sparty, był ciężkim wysiłkiem dla młodych zawodników. Spotkanie rozgrywane w pełnym słońcu oraz ponad 25-stopniowej temperaturze wymagało dużo wysiłku i zaangażowania. Na szczęście mecz ułożył się po myśli naszych zawodników, w 12 i 24 minucie na prowadzenie Mazura wyprowadził Kacper Olszewski. W 37 minucie w znakomitym stylu rzut karny podyktowany za zagranie ręką obronił bramkarz Mazura Hubert Borowy.

Sparta w drugiej połowie strzeliła kontaktową bramkę, jednak Mazur pokazał, kto jest lepszą drużyną i po golach w 61 minucie Mateusza Ostrowskiego i Patryka Gronalewskiego Mazur wywiózł trzy punkty. W tabeli nasz zespół zajmuje 5 miejsce z 9 punktami.

Naszych juniorów czeka teraz przerwa w rozgrywkach do początku czerwca, kolejne spotkanie to wyjazdowy mecz z liderem Koroną Ostrołęka w 12 kolejce.

Sparta Mochowo U-17 – Mazur Gostynin U-17 1:4

Bramki dla Mazura: 12' 24' Kacper Olszewski, 61' Mateusz Kłosiński, 67' Patryk Gronalewski

Mazur: Hubert Borowy – Kacper Martyniuk (51' Mateusz Łuczak), Mateusz Kłosiński, Dariusz Kurkowski, Dominik Staniszewski – Paweł Znyk (77' Dawid Domański), Adam Kowalów, Jakub Stachowski, Patryk Gronalewski – Kacper Olszewski, Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski.