Pierwsze trzy punkty Mazura na wiosnę. Pewna pozycja lidera

Mazur od początku dążył do osiągnięcia przewagi w meczu, atakując na bramkę rywali. W 26 minucie przewaga została udokumentowana pierwszą bramką, po dośrodkowaniu Gracjana Sobczaka akcję wykończył Łukasz Kiełbasa. Druga bramka padła tuż przed przerwą, w 45 minucie po prostopadłym podaniu od Mateusza Ostrowskiego na pozycję sam na sam z bramkarzem gości Kamilem Piankowskim wyszedł Jakub Kustra i najskuteczniejszy strzelec Mazura trafił na 2:0, w sezonie zdobywając swoją bramkę numer 19.

Druga połowa to kolejne ataki Mazura, zakończone podwyższeniem wyniku. W 72 minucie po pięknej zespołowej akcji i asyście Jakuba Kustry do siatki trafił, debiutując w meczu ligowym w barwach Mazura Gracjan Sobczak.

Mazur w tabeli nadal jest na pierwszej pozycji w tabeli, z 35 punktami, wyprzedza o trzy punkty Amatora Maszewo.

Kolejny mecz Mazura to spotkanie 15 kolejki, rywalem na Stadionie MOSiR w Gostyninie będzie Orzeł Goleszyn. Mecz w sobotę, 8 kwietnia 2017 r. o g. 16:00.

Skrwa Łukomie – Mazur Gostynin 0:3
Bramki: 26' Łukasz Kiełbasa, 45' Jakub Kustra, 72 Gracjan Sobczak

Skrwa: Kamil Piankowski – Mariusz Beksa (żółta kartka), Michał Jagodziński (75' Michał Karczewski), Jarosław Brzemiński, Mariusz Pesta (żółta kartka) (84' Michał Beksa), Jacek Beksa (żółta kartka), Karol Kalinowski, Radosław Kowalski (64' Kamil Górecki), Jarosław Karczewski, Mariusz Sadowski, Piotr Sadowski;

Mazur Gostynin: Bartosz Tomczak – Arkadiusz Wróblewski, Piotr Dutkiewicz, Patryk Matusiak, Lukasz Kiełbasa – Michał Matecki, Bartłomiej Dębicki, Mateusz Ostrowski (76' Patryk Gronalewski), Gracjan Sobczak (75' Bartosz Dutkiewicz) – Rafał Wilamowski (64' Piotr Wachaczyk), Jakub Kustra (81' Sebastian Surmak); I trener: Piotr Dutkiewicz, II trener: Bartłomiej Dębicki.