Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Mazur na szóstkę z Iłowem

W 21 kolejce piłkarskiej Płockiej Ligi Okręgowej seniorzy Mazura Gostynin pokonali na własnym boisku Unię Iłów 6:0 i zajmują z 53 punktami na koncie pozycję lidera.

Mecz jak większość był jednostronnym widowiskiem a przewaga Mazura ani przez chwilę nie podlegała dyskusji. Pierwszą bramkę w 26 minucie bezpośrednio po rzucie rożnym zdobył Jakub Kustra, na 2:0 tuż przed przerwą podwyższył po rzucie rożnym, wykonanym przez Kustrę Bartłomiej Dębicki a na 3:0 Gracjan Sobczak po strzale z dystansu.
W drugiej połowie Mazur dołożył kolejne trzy gole, w 63 minucie piłkę spadającą w pole karne do bramki skierował Sobczak, dwie minuty później na 5:0 trafił po raz drugi w tym meczu Kustra a wynik ustalił w 85 minucie po akcji sam na sam Piotr Wachaczyk. Goście mieli tylko jedną okazję do zdobycia bramki, w 76 minucie w słupek trafił Tomasz Trafalski.
Kolejny mecz Mazura to wyjazdowy pojedynek w 22 kolejce, w Czermnie w sobotę, 27 maja 2017 o g. 17:00 Mazur zagra z tamtejszą Unią.

Mazur Gostynin – Unia Iłów 6:0
Bramki: 26' 65' Jakub Kustra, 39' Bartłomiej Dębicki, 41' 63' Gracjan Sobczak, 85' Piotr Wachaczyk

Mazur: Bartosz Tomczak – Arkadiusz Wróblewski, Patryk Matusiak, Paweł Winnicki (59' Piotr Wachaczyk), Piotr Dutkiewicz, Michał Matecki, Mateusz Ostrowski (46' Mateusz Ostrowski), Bartłomiej Dębicki, Gracjan Sobczak (68' Bartosz Dutkiewicz), Jakub Kustra, Rafał Wilamowski; trener: Piotr Dutkiewicz, II trener: Bartłomiej Dębicki

Unia: Marcin Chmielak – Jakub Świątek, Damian Świątek, Damian Wojciechowski, Piotr Trafalski, Adam Zając, Tomasz Trafalski, Mateusz Kunikowski, Hubert Krasoń, Tomasz Grzywacz (79' Mateusz Traczyk); trener: Tomasz Trafalski