Porażka z Kowalem. Zmiany przesądziły o wyniku meczu kontrolnego

W trzecim meczu kontrolnym w ramach przygotowań do rundy jesiennej 2017/18 seniorzy Mazura Gostynin przegrali w Kowalu z Kujawiakiem 1:3.

Mazur, który podejmował rywala, podobnie jak nasz zespół awansował z Ligi Okręgowej do IV Ligi (Kujawsko-Pomorskiej) inicjatywę gry dyktował w pierwszej połowie, gdy na boisku występował podstawowy skład. Po samobójczym golu, który był konsekwencją akcji Bartosza Komorowskiego Mazur prowadził 1:0, taki wynik pozostał do przerwy. Po przerwie na boisku pojawili się zmiennicy, a gospodarze meczu z Kowala zaczęli dominować na boisku, czego efektem były bramki: na 1:1 z rzutu wolnego, oraz w ostatnich 10 minutach na 2:1 oraz 3:1.

Kolejny mecz kontrolny w czwartek, 3 sierpnia 2017 r. o godz. 17:00 Mazur zagra w Baruchowie z GKS (Liga Okręgowa Kujawsko-Pomorska).

Kujawiak Lumac Kowal - Mazur Gostynin 3:1

Bramka dla Mazura: samobójcza zawodnika Kujawiaka

Mazur rozpoczął w składzie: bramkarz testowany (30' Hubert Borowy) - Arkadiusz Wróblewski, Konrad Popławski, Piotr Dutkiewicz, Bartosz Dutkiewicz - Rafał Wilamowski, Mateusz Ostrowski, Damian Surmak, Gracjan Sobczak - zawodnik testowany, Bartosz Komorowski.

Mazur w drugiej połowie: Hubert Borowy (60' Bartosz Tomczak) - Arkadiusz Wróblewski, Piotr Dutkiewicz, Patryk Matusiak, zawodnik testowany - Michał Matecki, Damian Surmak, Mateusz Ostrowski, Gracjan Sobczak - Bartosz Komorowski, zawodnik testowany; zagrali także: Patryk Gronalewski, Sebastian Surmak, Eryk Przybylski, zawodnik testowany; trener: Waldemar Figurski.