Porażka z Mińskiem Mazowieckim

W meczu 22 kolejki IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej Mazur Gostynin przegrał na swoim boisku z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:3

Goście przed 22 kolejką zajmowali w tabeli 7 miejsce, Mazur 13, lecz w walce o utrzymanie gostyniński zespół musi zdobywać punkty. Niestety, Mazur ponownie na własnym boisku nie potrafił wywalczyć nawet remisu.

Pierwsza bramka padła w 21 minucie, po dośrodkowaniu z prawej stron boiska niefortunną interwencję zaliczył Arkadiusz Majchrzak, który wbił piłkę do własnej siatki.

W drugiej połowie meczu goście przeważali, w efekcie podwyższyli prowadzenie. W 71 minucie sędzia Przemysław Replin podyktował rzut karny za zagranie ręką Damiana Surmaka. Jedenastkę skutecznie wykonał Ukrainiec Yeugen Romanov.

Chwilę później Damian Surmak ukarany został drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką a Mazur kończył mecz w dziesiątkę.

Wynik na 3:0 dla Mazovii Mińsk Mazowiecki ustalił po dośrodkowaniu z prawej strony boiska i strzale bliskiej odległości Michał Bondara.

W tabeli Mazur nadal na 13 pozycji z 18 punktami.

Kolejne spotkanie to mecz 23 kolejki – Mazur zagra na wyjeździe w Ząbkach z MKS Dolcan, w sobotę, 5 maja 2018 r. o g. 16:00.

Mazur Gostynin – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:3

Bramki: 21' Arkadiusz Majchrzak (samobójcza), 71' Yegen Romanov (rzut karny), 84' Michał Bondara

Mazur: Bartosz Tomczak – Arkadiusz Majchrzak (46' Jarosław Kułaga), Damian Skumórski, Piotr Dutkiewicz, Łukasz Kiełbasa (80' Patryk Matusiak)– Damian Surmak, Bartłomiej Dębicki (66' Mateusz Ostrowski), Bartosz Wiśniewski (66' Eryk Przybylski), Michał Matecki – Rafał Wilamowski (66' Bartosz Komorowski), Jakub Kutra; trener: Waldemar Figurski

Mazovia: Mateusz Łysik – Kacper Kozikowski, Karol Nojszewski, Rafał Słowik (73' Michał Bondara), Michał Herman, Jarosław Krajewski, Yeugen Romanov (80' Kacper Smoderek), Łukasz Puciłowski (87' Alan Grabek), Dawid Matak, Mikołaj Tokaj (75' Mateusz Janiszewski), Daniel Żurawski; trener: Andrzej Sieradzki

Żółte kartki: Surmak, Kustra

Czerwona kartka: 72' Surmak (druga żółta)