Bez punktów z Ożarowem

W 3 kolejce IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej Mazur Gostynin przegrał na własnym boisku z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 0:2.

Po dobrych meczach z MKS Ciechanów i Pogonią II Siedlce niestety, podopieczni trenera zagrali najsłabsze zawody w tym sezonie.

Goście szybko, bo już w 8 minucie za sprawą Jakuba Pastusiaka objęli prowadzenie. W 33 minucie mogli podwyższyć, jednak nie wykorzystali rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką jednego z obrońców Mazura. Do piłki podszedł Paweł Jabłoński, jednak bramkarz Mazura Klaudiusz Kurek wyczuł intencje strzelca i obronił zarówno strzał, jak z jedenastu metrów i dobitkę.

Po przerwie na 2:0 po akcji lewą stroną boiska i strzale z kilkunastu metrów wynik meczu podwyższył Paweł Jabłoński.

Niestety ataki Mazura nie zdołały poważniej zagrozić bramce Ożarowa. Na zadebiutował za to kolejny zawodnik - 18-letni Michał Patora.

Pierwsze zwycięstwo - 3:0 z MKS Ciechanów - odniósł beniaminek Kasztelan Sierpc.

Kolejne spotkanie Mazura to pojedynek w 1/8 Finału Pucharu Polski na szczeblu Płockiego OZPN, w środę 22 sierpnia 2018r. o godz. 17:00 Mazur zagra w Goleszynie z Orłem (Liga Okręgowa).

Mazur Gostynin - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:2

Bramki: 8' Jakub Pastusiak, 56' Paweł Jabłoński

Mazur: Klaudiusz Kurek - Bartłomiej Błachnio (57' Michał Patora), Damian Skumórski (83' Michał Jędrzejczak), Arkadiusz Majchrzak, Piotr Dutkiewicz - Bartosz Wiśniewski (83' Michał Matecki), Damian Surmak, Bartłomiej Dębicki, Eryk Przybylski (74' Rafał Wilamowski) - Bartosz Komorowski, Jakub Kustra (71' Mateusz Ostrowski); trener: Artur Kapela

Ożarów: Michał Kłusek - Michael Chojnicki (79' Łukasz Grzybowski), Stefan Trawiński (90+2' Jan Kącki), Łukasz Jarnicki (89' Bartosz Rudnik), Artur Dębiec, Krzysztof Pikus, Paweł Jabłoński (67' Tomasz Żebrowski), Rafał Kalbarczyk, Bartosz Kwiatkowski (80' Dawid Skrzycki), Jakub Pastusiak (74' Łukasz Jasiński), Bartosz Piec; trener: Maciej Soroka, kierownik drużyny: Marek Ignaciuk

Żółte kartki: Dutkiewicz, Surmak, Patora, Błachnio - Chojnicki, Żebrowski