Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Przegrana 2:0 z liderem

W 22 kolejce IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej Mazur Gostynin przegrał na wyjeździe z Huraganem Wołomin 2:0.

Pierwsza bramka padła w 18 minucie, po rzucie wolnym. Piłka odbiła się od słupka bramki Klaudiusza Kurka a głową dobił ją Dominik Ołdak.

W drugiej połowie Mazur od 51 minuty grał w osłabieniu. Czerwoną kartkę za faul otrzymał Bartosz Komorowski. Chwilę później padła druga bramka, po dośrodkowaniu w pole karne piłkę przyjął i uderzył z woleja Mariusz Marczak.

Przewaga rywali - lidera Huraganu Wołomin - była zdecydowana a 2:0 to i tak skromny wynik. Nasz zespół nie oddał przez 90 minut celnego strzału na bramkę Łukasza Derejki.

W kolejnym meczu - 23 kolejki - nasz zespół zagra na własnym boisku z Koroną Ostrołęka (4 maja 2019 r. o g. 11:00)

Huragan Wołomin - Mazur Gostynin 2:0

bramki: 18 Dominik Ołdak, 55' Mariusz Marczak

Huragan: Łukasz Derejko - Piotr Petasz (62' Daniel Jurczuk), Mariusz Marczak (78' Dawid Gajewski-Ołdakowski) Sebastian Nowiński (65' Grzegorz Trzonowski), Dominik Ołdak (70' Mateusz Augustyniak), Radosław Dobrzeniecki, Marcin Figiel, Marek Lendzion, Maciej Ołowski (78 Krzysztof Pikus), Patryk Pięcek (85' Radosław Mędrzycki), Daniel Witak; trener: Sergiusz Wiechowski

Mazur: Klaudiusz Kurek - Dominik Konwerski, Adrian Budnicki (76' Arkadiusz Majchrzak), Piotr Dutkiewicz, Bartosz Wiśniewski (87' Mateusz Dobieński) - Rafał Wilamowski (82' Cezary Szczerbak), Vasyl Ravlyk (71' Konrad Popławski), Filip Skupiński, Damian Surmak (78' Michał Matecki), Michał Patora (72' Eryk Przybylski) - Bartosz Komorowski, trener: Artur Kapela, asystent trenera: Paweł Kowalski

Żółte kartki: Popławski - Witak, Petasz

Czerwona kartka: 51' Bartosz Komorowski (za faul)