Położenie urzędu
Położenie urzędu
Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl
W dniu dzisiejszym (18.10.2023 r.) odbyło się wręczanie nagród za udział w konkursie ekologiczno-plastycznym dla dzieci ze szkół podstawowych z terenu miasta Gostynina - „Gostynin promotorem zdrowego powietrza - edycja III” pod hasłem „Zasady dbania o czyste powietrze”.
Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie plakatu poświęconego ochronie powietrza i było współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowsze dla czystego powietrza 2023”.
Do konkursu przystąpiło 47 dzieci ze wszystkich 3 szkół podstawowych w naszym mieście. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach: klasy 1-3 oraz klasy 4-8. W każdej kategorii wyłoniono po 3 główne miejsca oraz 10 wyróżnień, a dla pozostałych przygotowane zostały nagrody pocieszenia, aby każde dziecko zostało nagrodzone i usatysfakcjonowane.
Nagrody wręczał burmistrz pan Paweł Kalinowski.
W spotkaniu uczestniczyły także: naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Zdrowia, Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa pani
Izabela Chmiel vel Chmielecka oraz podinspektor Wydz. Gospodarki Komunalnej pani Magdalena Dzięgielewska.
Lista nagrodzonych w kategorii klas 1-3
I miejsce Amelia Ludwiczak – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców
Westerplatte w Gostyninie
II miejsce Wiktoria Petz – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej
w Gostyninie
Antoni Gutkowski – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księcia
Mazowieckiego Siemowita IV w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gostyninie
Wyróżnienia:
Alicja Trawińska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Wiktoria Majsner - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Dominik Jędrzak - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gostyninie
Amelia Iwańska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Hanna Pastor - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Zofia Klejna - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Zuzanna Michalska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Paulina Jankowska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Ignacy Magierski - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Klara Ciechomska - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Nagrody pocieszenia:
Dominik Skibiński - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Franciszek Kubiak-Mirosław - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Aleksander Gutkowski - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gostyninie
Mikołaj Biernacki - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Alan Gorzkowski - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Nikodem Sałaciński - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Hanna Śniecikowska - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Zuzanna Winkowska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Dawid Pośpieszyński - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Daniel Wiktor - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Gabriela Trojanowska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Pola Fudała - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Lista nagrodzonych w kategorii klas 4-8
I miejsce Filip Wolski – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księcia Siemowita IV w Gostyninie
II miejsce Weronika Lewandowska – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców
Westerplatte w Gostyninie
III miejsce Aleksander Zabłotny – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księcia Mazowieckiego
Siemowita IV w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
w Gostyninie
Wyróżnienia:
Barbara Banach - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Antonina Gozdowska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Agata Janecka - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gostyninie
Łucja Dzięgielewska - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Aniela Rokicka - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gostyninie
Wiktoria Chmielecka - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Szymon Jędrzejewski - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Barbara Ulanowska - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gostyninie
Filip Tyszka - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Maja Miler - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Nagrody pocieszenia:
Wojciech Siedlec - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Adam Gospodarowicz - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Lena Kołaczkowska - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Sandra Rusak - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Julia Wichrowska - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Maja Skrzyńska - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gostyninie
Julian Ludwiczak - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie 3
Yerheniia Usata - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie
Julia Cieślak - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie.
Uczestnikom konkursu gratulujemy wyobraźni w przygotowaniu prac oraz życzymy kolejnych sukcesów w pracy twórczej.
„ Zadanie pn. „Gostynin promotorem zdrowego powietrza – edycja III” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego”.
Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl