Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

MBP zaprasza do zapoznania się z książkami dla dorosłych, młodzieży i dzieci

Dla dorosłych Miejska Biblioteka Publiczna proponuje dwie pozycje książkowe:

Magdaleny Witkiewicz – "Pracownia dobrych myśli"

"Pracownia dobrych myśli", jest opowieścią o klimatycznej kwiaciarni prowadzonej przez Floriana. Niegdyś w tym samym miejscu funkcjonowała pracownia krawiecka, którą prowadziła babka Floriana, Pelagia. Po wielu latach w pracowni nadal "zszywa się" szczęście. Pomimo tego, że już dawno przy ul. Przytulnej 26 nie pracuje żadna krawcowa, przewijający się ludzie tkają dziwaczne losy. W "Pracowni dobrych myśli" przypadkowe osoby odnajdują swoje szczęście, układając życie na nowo.

Miło nam poinformować, że autorka – Magdalena Witkiewicz - będzie gościła w Miejskiej Bibliotece Publicznej 9 marca br. o godz. 17.00. Organizator – Miejska Biblioteka Publiczna – pragnie w ten sposób połączyć spotkanie autorskie z Dniem Kobiet.

Michała Piroga "Wszystko jest po coś"

Michał Piróg, popularny i lubiany tancerz, na podstawie swoich życiowych doświadczeń, stworzył katalog trzynastu zasad, które pomogły mu osiągać sukcesy. Zasad uniwersalnych, które mogą pomóc każdemu wykorzystać życiową szansę i wydźwignąć się nawet z poważnych opresji.

Dla młodzieży

Nicoli Yoon "Ponad wszystko"

Książka opowiada o Maddy, która jest uczulona dosłownie na wszystko. Nigdy nie opuszcza domu, a jedynymi osobami, które widuje, są jej mama i pielęgniarka. Ale pewnego dnia musi zmierzyć się ze światem zewnętrznym i wtedy spotyka Olly'ego. Czy podejmie największe ryzyko w swoim życiu?

Dla dzieci

Autorka, Anna Paszkiewicz proponuje dzieciom w swojej książce „Niezwykła podróż. Wiersze dla dzieci” wędrówki po wszystkich kontynentach, zapoznanie z najciekawszymi miejscami na Ziemi i zostanie prawdziwym małym podróżnikiem.

 

 

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina
[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt