Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Targi Ślubne coraz bliżej

Podjęliście już państwo decyzję o zawarciu związku małżeńskiego i chcecie, by był to dla Was dzień absolutnie wyjątkowy. Nie macie jednak czasu na przygotowania. A może po prostu nie wiecie, jak zabrać się za organizację? Nie martwcie się. Wystarczy przyjść w niedzielę 12 marca na Targi Ślubne organizowane już po raz trzeci przez Agencję Rozwoju i Promocji Zamek.

Nasz konsultant ślubny odpowie na wszystkie pytania związane z ceremonią zawarcia związku małżeńskiego. Jeśli zechcecie Państwo skorzystać z jego usług, pomoże opracować scenariusz uroczystości, która na długo zapadnie w pamięci zarówno Młodej Pary jak i wszystkich gości; skomponować kartę dań weselnych; dobrać odpowiednią oprawę muzyczną przyjęcia weselnego; odpowiednio udekorować salę; przygotować zaproszenia i wszystko, co wiąże się z tym jedynym i niepowtarzalnym dniem.

Targi Ślubne to jednak nie tylko okazja do rozmów ze ślubnym konsultantem. To przede wszystkim możliwość zapoznania się z bogatą ofertą przygotowaną przez kilkudziesięciu wystawców (do tej pory swój udział potwierdziło prawie 30 ze zgłoszonych wcześniej firm, kolejne uczynią to niebawem) z szeroko pojętej branży ślubnej.

Inauguracją nowej tradycji będzie wspólny pokaz męskich kreacji oraz sukien ślubnych przygotowany wspólnie przez Salon Mody Męskiej Tom Tex oraz Agnieszka Butik. Mamy nadzieję, że nowa propozycja ta przypadnie do gustu wszystkim gościom Targów.

Kto poszukiwał będzie inspiracji, które pomóc mają w przygotowaniu uroczystości ślubnej, znaleźć je będzie mógł w każdej z targowych alejek. Gości powinien ucieszyć fakt, że wystawcy zaplanowali duże rabaty na swoje usługi.

Zamkowa kuchnia na tegoroczną edycję Targów Ślubnych przygotowuje nowe potrawy, których skosztować będzie można podczas przygotowywanej specjalnie na tę okazję degustacji. Agencja Rozwoju i Promocji Zamek przygotowała bogatą ofertę związaną z organizacją wesel i ślubów w plenerze oraz wyprzedaż last minute ostatnich wolnych terminów weselnych w 2017 roku. Większość wystawców zaoferuje gościom Targów specjalne rabaty na swoje produkty i usługi. Bilet wstępu kosztuje jedynie pięć złotych.

Wystawcy, którzy potwierdzili swój udział w Targach Ślubnych: Cukiernia i Piekarnia Ozdowscy, Masarnia Staropolska, Depilconcept (usługi kosmetyczno-doradcze), Zbyś, Tom Tex, DJ Piotr (Piotr Koperski), Tomasz Florczak foto, Kwiaciarnia z Fantazją, CudaWianki, Joannapatek.pl (videofilmowanie i fotografia), Butik Agnieszka, Salon Urody Abaco Sun, Toruńskie Wódki Gatunkowe „Chemiril”, Cyk w Mog Fotobudka, Arek Michalski, Dorota Pokropińska, Jago Gortat, Uciecha, Lekkie Ciacho (Krystyną Grodzicka Płock), Anabel (Anna Petrykowska), Bożena Rak, Mery Kay, FM – Wojciech Borodzik, Marcin Nawrocki i Jarek Zielak – MagiczneZdjęcia.pl Jaro Video-foto, Mori Style Lux Lux, Krystian Wilczyński Usługi weselne VP, Łukasz Dymkowski Auto, Katarzyna Śniegota – Centrum Kate Auto.


 

Źródło: Zamek Gostyniński

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina
[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt