Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Repertuar kina "Siemowit"

Zapraszamy do skorzystania z oferty kina "Siemowit". W repertuarze tylko do jutra – 2.03.2017r. - wyświetlany będzie musical "La la land". Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles. Pianista jazzowy Sebastian i początkująca aktorka Mia starają się osiągnąć sukces w swoich dziedzinach. Ich losy krzyżują się wielokrotnie. Mimo początkowych animozji schodzą się ze sobą i wspólnie starają się zrealizować swoje marzenia.

Kolejnym filmem jest thiller "Konwój" pokazujący zamknięty świat, w którym sprawiedliwość jest względna, a wymykający się prawu układ rządzi wszystkim. Film podejmuje temat zbrodni i kary we współczesnym świecie oraz dylematu moralnego - co powinno się robić z najgroźniejszymi przestępcami naszych czasów.

Dramat biograficzny pt. "Maria Skłodowska-Curie", to opowieść o odkrywczyni dwóch pierwiastków – polonu i radu, ale też o niezwykłej kobiecie, która dzięki swojej inteligencji i wiedzy zdołała przekonać do siebie świat nauki, zdominowany przez mężczyzn. Jako pierwsza kobieta w Europie uzyskała tytuł doktora oraz jako pierwsza uczona zdobyła Nobla.

W propozycji gostynińskiego kina nie zabrakło także komedii romantycznej – "Porady na zdrady". Film przedstawia dwie kobiety, Kalinę i Fretkę, zostawione przez swoich partnerów. Panie zakładają firmę, w której chcą zajmować się rozwiązywaniem problemów z niewiernością mężczyzn.

Mamy nadzieję, że w tej ofercie kinowej każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Repertuar kina "Siemowit"

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina
[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt