Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Na co do kina?

Repertuar kina "Siemowit" na najbliższe dni zapowiada się interesująco. Na przełomie marca i kwietnia będzie można obejrzeć dramat pt. "Śmierć w Sarajewie", który pokazuje pracowników hotelu Europa. Ludzie ci od miesięcy nie dostają wynagrodzenia, grożą strajkiem i przygotowują się do przyjazdu wysoko postawionych osobistości. W Sarajewie mają się odbyć uroczystości związane z setną rocznicą zamachu na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda Habsburga... Jak zakończy się ta historia? Pokaże film, na który zapraszamy.

Film przygodowy pt. "Lego Batman", to kolejna propozycja w repertuarze gostynińskiego kina. Scenariusz opowiada o mieście Gotham, któremu zagraża niebezpieczny przestępca Joker. Batman musi nauczyć się współpracy z innymi, by je uratować

Dramat produkcji polsko-niemiecko-szwedzko-czeskiej pt. "Pokot" Główną bohaterką nowego filmu Agnieszki Holland jest mieszkająca w Sudetach, emerytowana inżynierka Janina Duszejko. Astrolożka z zamiłowania i wegetarianka. Pewnej śnieżnej, zimowej nocy odnajduje ciało swojego sąsiada kłusownika. Okoliczności śmierci mężczyzny są niezwykle tajemnicze. Jedyne ślady, które znajdowały się wokół jego domu, to ślady saren. Duszejko, widząc niemoc policji, rozpoczyna własne, niekonwencjonalne śledztwo.

Już wkrótce – od 7 kwietnia br., także obejrzymy w kinie "Siemowit" film pt. "Barbie w świecie gier" oraz "Ciemniejszą stronę Greya". Zapraszamy!

  • Repertuar kina "Siemowit"

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina
[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt