Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Prace remontowe ulicy Floriańskiej rozpoczęte

W dniu dzisiejszym (30 marca br.) Urząd Miasta Gostynina przekazał wykonawcy – firmie BORA z Dobrzykowa k. Gąbina plac budowy obejmujący ul. Floriańską. Rozpoczęły się już pierwsze prace przy remoncie tej ulicy.

Przypominamy, że umowa na remont przedmiotowej ulicy została podpisana 24 lutego br. Zakończenie prac przewidziane jest do 31 sierpnia 2017r. Prace budowlane obejmują wykonanie zjazdów na posesje, przebudowę skrzyżowań z ul. Stodólną, Kujawy i Solidarności, wykonane zostanie również utwardzenie na działce pomiędzy ul. Floriańską 5 i 7. Stare, zniszczone płyty chodnikowe zostaną zastąpione kostką betonową i wykonana zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa. Przebudowana zostanie także sieć telekomunikacyjna kolidująca z planowanymi robotami drogowymi.

Do końca sierpnia br. mieszkańcy naszego miasta, a głównie ul. Floriańskiej będą musieli się liczyć z utrudnieniami w ruchu, jednak po chwilowych niedogodnościach zdecydowanie poprawi się stan techniczny ulicy, a tym samym ulegną poprawie warunki korzystania z niej.

Jednocześnie zawiadamiamy, że przekazywana wcześniej informacja dotycząca wymiany wodociągu, która miała być realizowana przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne równolegle z robotami drogowymi nie będzie wykonywana. O zaistniałym fakcie poinformowała tutejszy Urząd Spółka argumentując powyższe aktualnym brakiem możliwości zarówno technicznych, jak i finansowych.


 

 

  • Remont ul. Floriańskiej
  • Remont ul. Floriańskiej
  • Remont ul. Floriańskiej

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina
[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt