Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Policyjny motocykl wyruszył na drogę

Z końcem marca słoneczna aura sprzyjała amatorom jednośladów. Również policyjny motocykl wyjechał już na gostynińskie szosy.
Pierwsze oznaki wiosny spowodowały, że użytkownicy jednośladów – motocykli, skuterów i motorowerów, wyjechali na drogi. Te pojazdy to doskonały środek transportu, pod warunkiem, że są użytkowane z rozsądkiem. W porównaniu z samochodami są one mniej stabilne, trudniejsze do zauważenia przy większych prędkościach i zapewniają mniej ochrony osobie prowadzącej pojazd. Należy pamiętać, że nawet najmniejszy błąd motocyklisty może doprowadzić do groźnego w skutkach wypadku, a nawet śmierci.
Również motocykl będący na stanie gostynińskiej komendy wyjechał na nasze drogi. Policjanci, pełniąc na nim służbę, szczególną uwagę zwrócą na kierujących tzw. „ścigaczami”, którzy swoją brawurą i chęcią wywarcia wrażenia na innych, powodują zagrożenia dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Przez najbliższy weekend (8-9.04.) gostynińska drogówka będzie prowadziła działania prewencyjno-kontrolne pn. „Motocykl”, których głównym celem będzie zmniejszenie zagrożenia jakie stwarzają nieodpowiedzialni i nieostrożni motocykliści.

sierż.szt. Dorota Słomkowska

  • Policyjny motocykl wyruszył na drogę
  • Policyjny motocykl wyruszył na drogę

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina
[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt