Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Rowery wodne już na Dybance

Rowery wodne na jeziorze Bratoszewo to jeden z pomysłów wybrany przez mieszkańców w ramach ubiegłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Projekt zdobył 269 głosów gostyninian i znalazł się wśród zwycięskich projektów przeznaczonych do realizacji.

W ramach zadania zakupiono cztery rowery wodne wraz z pokrowcami oraz kamizelki ratunkowe i asekuracyjne. Od jutra, tj. od 29 czerwca br., rowery będą dostępne dla wszystkich chętnych pełnoletnich osób, w godz. 10.00–18.00 każdego dnia – należy  okazać dokument tożsamości ze zdjęciem i zaakceptować regulamin.

Każdy z zakupionych rowerów wodnych przeznaczony jest dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Składają się z dwóch symetrycznych pływaków i pomostu między nimi. Jest to bardzo nowoczesna i starannie dopracowana konstrukcja. Dokładne rozmieszczenie siedzisk nie powoduje przegłębień dziobu czy rufy roweru, natomiast dwie niezależne komory wypornościowe zapewniają jego niezatapialność.

Wypożyczenie roweru jest nieodpłatne, użytkownik natomiast ponosi ewentualne koszty naprawy uszkodzeń powstałych z jego winy.

 

  • Rowery wodne na Dybance
  • Rowery wodne na Dybance

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt