Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Czyszczenie i dezynfekcja jednego z dwóch zbiorników wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Gostyninie sp. z o.o., informuje , że dniu 01.08.2017 roku zleciło czyszczenie i dezynfekcję jednego z dwóch zbiorników wody przeznaczonej do spożycia, na terenie stacji uzdatniania wody przy. ul. Kolonia w Gostyninie. Czyszczenie kolejnego zbiornika przewidujemy za około dwa tygodnie.
Czyszczenie i dezynfekcja zbiorników wody nie było wykonywane przez kilkanaście lat. W związku z tym Spółka mając na względzie zachowanie należytego standardu dla zapewnienia jak najwyższej jakości wody do spożycia, zleciła wykonanie prac wyspecjalizowanej firmie z użyciem atestowanych i bezpiecznych dla ludzi i środowiska preparatów oraz zobowiązała wykonawcę do osiągnięcia prawidłowych wyników badań wody w zakresie czystości mikrobiologicznej.  Po wykonaniu prac  wykonawca przeprowadzi akredytowane badanie wody w zakresie monitoringu  dla wody przeznaczonej do spożycia.
Nasze działanie ma na względzie zapewnienie, także w wieloletniej perspektywie, aby woda pitna przeznaczona dla mieszkańców Gostynina utrzymywała najwyższą jakość w zakresie czystości mikrobiologicznej. Chcemy trwale zapewnić taką jakość wody, aby bezpośrednie spożycie wody pitnej było w pełni bezpieczne.

Zarząd MPK sp. z o.o.

  • MPK Gostynin

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina
[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt