Remis w czwartym sparingu

W czwartek, 3 sierpnia 2017r. seniorzy Mazura Gostynin rozegrali czwartą grę kontrolną w ramach przygotowań do sezonu 2016/17. Rywalem na wyjeździe był GKS Baruchowo (Liga Okręgowa Kujawsko-Pomorska). Mazur zremisował 1:1 po golu Gracjana Sobczaka w drugiej połowie.

Mazur przegrywał 0:1 od 12 minuty, podopieczni trenera Waldemara Figurskiego wyrównali za sprawą Sobczaka w 58 minucie.

Kolejna piąta i zarazem ostatnia gra kontrolna seniorów, to mecz w sobotę, 5 sierpnia 2017r. o godz. 17:00 na Stadionie MOSiR w Gostyninie, a rywalem będzie drużyna z tej samej ligi, w której rywalizować będzie Mazur - Wisła II Płock.

GKS Baruchowo - Mazur Gostynin 1:1

Bramka dla Mazura: 58' Gracjan Sobczak

Mazur rozpoczął w składzie: Bartosz Tomczak - Arkadiusz Wróblewski, Piotr Dutkiewicz, zawodnik testowany - Rafał Wilamowski, Bartłomiej Dębicki, Mateusz Ostrowski, zawodnik testowany - Rafał Wilamowski, Bartosz Komorowski:

Mazur w drugiej połowie: bramkarz testowany - Arkadiusz Wróblewski, Patryk Matusiak, Piotr Dutkiewicz, zawodnik testowany (Bartosz Dutkiewicz) - Rafał Wilamowski, Bartłomiej Dębicki, Damian Surmak, zawodnik testowany (Michał Matecki) - Rafał Wilamowski, Bartosz Komorowski; trener: Waldemar Figurski.