Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Widowiskowy III Festiwal Art Energy

W Zamku Gostynińskim w ubiegły weekend odbyły się dni festiwalowe Art Energy, które zostały zorganizowane w partnerstwie, przez pomysłodawcę – Agnieszkę Bartosiak, Urząd Miasta Gostynina, Agencję Promocji i Rozwoju Zamek Gostynin i Miejskie Centrum Kultury.

W piątkowy wieczór miały miejsce warsztaty Śmiecholady, joga śmiechu, a także występy cyrkowego duetu Tani i Klaudiusza Spychalskich - Duo Claudio. Wieczór zakończył się muzycznie m.in. w rytmach retro i muzyki jazzowej.

W sobotę podczas bloku artystyczno-animacyjnego, odbyły się m.in.: warsztaty pacynkarskie, warsztaty cyrkowe, Kutnowska Kuźnia Kultury, atrakcje linowe, a także wycieczki po Gostyninie ciuchcią.
Występy teatralno-performerskie w czasie drugiego dnia festiwalu były różnorodne. Zaprezentował się Amatorski Teatr Niewielki z Gąbina, Młodzieżowy Teatr Wizji z Żychlińskiego Domu Kultury i Kutnowskie Studio Teatralne „Oj”. Tego dnia również można były obserwować pokaz highlinera z ekipy „Zero Grawitacji” – Filipa Stelmacha. Wieczorem zachwyt widzów wzbudziła sztuka uliczna i pantomima.

W niedzielny wieczór Festiwal zamknęło ogniowe show „Hell's Kitchen” - grupy Azis Light.

  • Art Energy fot A. Tyszenko
  • Art Energy fot A. Tyszenko
  • Art Energy fot A. Tyszenko
  • Art Energy - plakat

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina
[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt