Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

"Wyjdź spod kocyka" zachęca eMCeK

Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie proponuje w listopadzie br. szereg atrakcji zarówno dla pasjonatów malarstwa, poezji, muzyki czy też amatorów kina i teatru.

Już od 7.11.2017r. do Gostynina zawita ze swoimi obrazami znany i ceniony artysta Stanisław Baj, autor 90 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą.

Dwa dni później, 9 listopada w kinie "Siemowit" odbędzie się prapremiera filmu "Listy do M 3". Jest to opowieść o kilku osobach, którym w jeden wyjątkowy dzień przydarzają się różne historie. Bohaterowie filmu przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas, pełen jest niespodzianek.

Natomiast 16.11.2017r. obejrzymy spektakl komediowy pt. "Przepraszam, co Pan tu robi? Występuje w niej pięć osób, siedem osobowości i jedna szafa. Perypetie postaci, są bliskie każdemu z nas. Możemy zobaczyć w nich siebie, wujka czy sąsiada. Po obejrzeniu tej komedii, widz będzie miał więcej pytań niż odpowiedzi. Pytań, na które odpowiedzieć musi sobie sam.

Jubileusz XX-lecia Turnieju Jednego Wiersza odbędzie się 23 listopada, a podczas niego wysłuchamy koncertu – Janiszewski & Borowski.

Spektakl "Drugs files" mówiący o walce z uzależnianiami zaprezentuje młodzież z gostynińskich szkół, w dniu 26 listopada.

Na muzyczną i plastyczną jesień 2017, EMCeK zaprasza pod koniec miesiąca – 30 listopada.

Zachęcamy do zapoznania się z listopadową ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

 

  • plakat MCK

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina
[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt