Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Międzyszkolne Zawody Pływackie

W piątek, 24 listopada 2017 r. na Pływalni Miejskiej w Gostyninie Gostyniński Szkolny Związek Sportowy przy pomocy Miejskiego Ośrodka Sportów Wodnych i Zimowych zorganizował międzyszkolne zawody pływackie - XIV Puchar Burmistrza. Rywalizacja rozpoczęła się od wyścigów na dystansie 50 metrów stylem dowolnym szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych. Tutaj poziom był najbardziej wyrównany i zdecydowanie wyższy niż w poprzednich latach. Po rywalizacji najstarszych odbyły się wyścigi szkół podstawowych, najstarsi – szóstoklasiści – rywalizowali na dystansie 50 metrów, młodsze roczniki na dystansie 25 m.

WYNIKI: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE I GIMNAZJALNE – 50 m:

Chłopcy – rocznik 2000/2001

1. Albert Szulc (LO) 28.01

2. Jakub Gątarski (LO) 29.08

3. Antoni Korajczyk (LO) 29.09

4. Mikołaj Jankowski (LO) 31.85

5. Mateusz Balcerzak (ZS) 36.20

6. Michał Jędrzejczak (LO) 37.07

Dziewczęta – rocznik 2000/2001

1. Karolina Jendrzejewska (LO) 36.77

2. Julia Bieroń (LO) 37.27

3. Magdalena Kołodziejska (LO) 39.14

Chłopcy – rocznik 2002:

1. Oliwier Szulc (G1/SP5) 30.66

2. Jakub Kowalczyk (G1/SP5) 37.91

3. Daniel Wrąbel (G2, SP3) 39.91

Dziewczęta – rocznik 2002:

1. Zuzanna Moczydłowska (G1/SP5) 35.99

Chłopcy – rocznik 2003:

1. Beniamin Szymaniak (G2/ SP3) 34,41

2. Mateusz Jendrzejewski (G2/SP 3) 42.11

Dziewczęta – rocznik 2003:

1. Justyna Złotnik (G1/ SP 5) 38.23

2. Natalia Korytkowska (G1/ SP 5) 42.64

Chłopcy – rocznik 2004:

1. Kacper Rowiński (SP Emilianów) 32.16

2. Oskar Berliński (SP 3) 36.17

3. Szymon Zieliński (SP 1) 36.46

4. Bartosz Pawłowski (SP 3) 36.98

5. Aleksander Frydrysiak (SP 5) 37.01

6. Mikołaj Sosnowski (SP 3) 38.89

7. Kacper Kwiatkowski (SP 5) 41.84

Dziewczęta – rocznik 2004:

1. Monika Węglewska (SP 5) 37.66

2. Nela Boratowska (SP 3) 41.93

3. Katarzyna Kotfasińska (SP 3) 41.93

4. Helena Zaremba (SP 5) 48.08

5. Małgorzata Woźniak (SP 5) 48.99

6. Amelia Rokicka (SP 5) 55.19

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Dziewczęta – rocznik 2011:

1. Zuzanna Kurek (SP 3) 32.87

2. Lena Szyperska (SP 3) 51.90

Chłopcy – rocznik 2011:

1. Borys Borkowski (SP 3) 30.58

2. Antek Grusiecki (SP 1) 44.73

Dziewczęta – rocznik 2010:

1. Michalina Kosmalska (SP 1) 29.42

2. Patrycja Wypych (SP 1) 31.18

3. Alicja Michalska (SP 3) 36.99

Chłopcy – rocznik 2010:

1. Jakub Milczarek (SP 1) 32.09

2. Marcel Rowiński (SP Emilianów) 33.86

3. Piotr Bielecki (SP 1) 40.67

4. Bartłomiej Lewandowski (SP 3) 40.52

5. Marcel Leliński (SP 3) 45.13

6. Bartosz Figaszewski (SP 1) 47.29

7. Jakub Michalski (SP 1) 49.74

Dziewczęta – rocznik 2009:

1. Anna Możdżyńska (SP 1) 21.37

2. Zofia Stańczak (SP 3) 22.53

3. Julia Kryska (SP 3) 24.54

4. Weronika Rudzińska (SP 3) 26.45

5. Maja Stachowska (SP 3) 26.80

6. Antonina Dalkowska (SP 3) 28.39

7. Nikola Matczak (SP 1) 30.31

Chłopcy – rocznik 2009:

1. Marcel Kieszkowski (SP 3) 23.12

2. Michał Anyszka (SP 3) 27.47

3. Fabian Tarczyński (SP 3) 28.02

4. Łukasz Lonik (SP 3) 34.82

5. Aleksander Wanot (SP 3) 36.51

6. Oliwier Pirowski (SP 3) 41.76

7. Miłosz Zaremba (SP 3) 43.82

Dziewczęta – rocznik 2008:

1. Aleksandra Wasilewska (SP 1) 22.94

2. Gabrysia Figurska (SP 3) 24.31

3. Zuzanna Grusiecka (SP 1) 25.17

4. Natalia Sarzała (SP 3) 25.36

5. Natalia Golus (SP 1) 28.63

6. Maria Niedzielska (SP 3) 28.96

7. Zofia Głuszek (SP 3) 29.22

8. Julia Szynkielewska (SP 3) 29.30

9. Natalia Joachim (SP 1) 29.54

10. Maja Dan (SP Emilianów) 30.10

11. Alicja Koprowicz (SP 3) 31.93

12. Patrycja Stępka (SP 3) 32.48

13. Maria Maślankowska (SP 3) 33.32

14. Aleksandra Koziej (SP 1) 38.10

15. Maja Sosnowska (SP 3) 47.37

Chłopcy – rocznik 2008:

1. Szymon Toruniewski (SP 1) 21.80

2. Oliwier Szymczak (SP 3) 24.74

3. Wiktor Sobiecki (SP 3) 24.91

4. Leon Filipczak (SP 3) 24.92

5. Tomasz Stańczyk (SP 3) 26.01

6. Mieszko Czupryniak (SP 1) 26.48

7. Mateusz Wróblewski (SP 1) 27.24

8. Jan Śluborski (SP Emilianów) 33.95

Dziewczęta – rocznik 2007:

1. Anna Pośpieszyńska (SP 3) 19.11

2. Julia Michalak (SP 1) 22.59

3. Łucja Zaręba (SP 1) 25,59

4. Zuzanna Kosmalska (SP 1) 27.91

5. Maja Marzec (SP 3) 28.18

6. Julia Dobrzyńska (SP 5) 28.64

7. Blanka Liberadzka (SP Emilianów) 29.32

8. Julia Zajączkowska (SP 3) 29.48

9. Vanesa Justyńska (SP 1) 31.18

10. Julia Smyczyńska (SP 1) 33.58

Chłopcy – rocznik 2007:

1. Adam Możdzyński (SP 1) 19.49

2. Karol Dan (SP 1) SP Emilianów) 20.77

3. Mateusz Dobiński (SP 1) 21.98

4. Wiktor Moraczewski (SP 5) 26.12

5. Adam Okoń (SP 3) 26.12

6. Marcel Durma (SP 3) 28.16

7. Adam Fidrysiak (SP 1) 35.29

8. Oliwier Przybylski (SP 1) 48.40

Dziewczęta – rocznik 2006:

1. Amelia Kowalczyk (SP 3) 37.93

2. Maja Szyperska (SP 3) 45.73

3. Anna Wójcikowska (SP 3) 47.07

4. Zuzanna Szyperska (SP 3) 49.69

5. Zuzanna Zygmunt (SP 3) 50.38

6. Klara Wasiak (SP 3) 55.54

7. Maja Frankowska (SP 1) 1.04.36

8. Natalia Kalwasińska (SP 1) 1.04.53

Chłopcy – rocznik 2006:

1. Adam Kaszewski (SP 1) 43.41

2. Oskar Rowiński (SP Emilianów) 49.89

3. Kacper Brzezowski (SP 3) 51.02

4. Kacper Wasiński (SP Szczawin) 51.95

5. Adam Brząkała (SP 3) 52.08

6. Oliwier Lewandowski (SP 1) 55.36

Dziewczęta – rocznik 2005:

1. Izabela Rutkowska (SP 3) 42.85

2. Zuzanna Petz (SP 1) 43.87

3. Kinga Augustyniak (SP 3) 43.95

4. Laura Kaniera (SP 3) 44.42

Chłopcy – rocznik 2006:

1. Jarosław Pośpieszyński (SP 3) 36.29

2. Jakub Wasilewski (SP 1) 43.24

3. Stanisław Bartniak (SP 3) 45.06

4. Albert Smyczyński (SP 1) 45.36

5. Filip Toruniewski (SP 5) 46.76

6. Dominik Kaniera (SP 3) 47.13

7. Błażej Kucharski (SP 3) 50.98

Źródło: https://mosirgostynin.futbolowo.pl/gallery/44598/1418859

  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie
  • Międzyszkolne zawody pływackie

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina
[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt