Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

VI Memoriał Władysława Kramczyka zakończony. Rywalizacja toczyła się w Kozienicach

Tradycyjnie na parkiecie rywalizowali 10-letni chłopcy. Drużyny podzielono na dwie grupy. W grupie I dość pewnie, bez straty punktu rywalizację zakończył RKS Radomiak. W grupie II walka o zwycięstwo była bardziej zacięta. Wydawało się, że o pierwsze miejsce walczyć będzie Broń ze Zniczem, ale to Beniaminek pokonując Broń mógł ,,namieszać „w imprezie, gdyby w ostatnim meczu zdołał pokonać ekipę z Pruszkowa.
W finale Znicz Pruszków pokonał 1:0 ekipę RKS Radomiak Radom. Klub FEA Gostynin, zwycięzca poprzedniej edycji w Warce, niestety w Kozienicach nie stanął na podium. Jesteśmy jednak dumni, gdyż otrzymaliśmy sympatyczną nagrodę Fair Play,a puchar a wręczył pan Paweł Maciejewski z OSiR Góra Kalwaria -ośrodka, który jest przyjacielem radomskiego okręgu.
Nie mniej ważne od wyników było w tej imprezie godne uczczenie pamięci byłego prezesa Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Władysława Kramczyka.
Trzeba przyznać, że medal należy się organizatorom. Było to spotkanie piłkarskie na bardzo wysokim poziomie, doskonale przygotowane. Niezwykle sympatyczna atmosfera i miłe przyjęcie zaproszonych drużyn. Było nam niezwykle miło. Dziękujemy .
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, już zdradził że za rok – VII Memoriał Władysława Kramczyka odbędzie się w Zwoleniu.
Skład drużyny FEA Gostynin:Antoni Spryszyński (BR), Antoni Kieszkowski, Mikołaj Zieliński (C), Adam Dubielak, Adam Brzozowski,Szymon Jasiakiewicz, Oliwier Szymaniak, Patryk Rybicki,Kacper Kacprzycki,Paweł Gałecki.
Wielkie brawa dla drużyny, pięknie reprezentowali miasto Gostynin.

 

Źródło: http://footballeducation.pl/memorial-wladyslawa-kramczyka-w-kozienicach/

  • VI Memoriał Władysława Kramczyka
  • VI Memoriał Władysława Kramczyka
  • VI Memoriał Władysława Kramczyka
  • VI Memoriał Władysława Kramczyka
  • VI Memoriał Władysława Kramczyka
  • VI Memoriał Władysława Kramczyka

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
Jarmark Gostyniński św. Jakuba