Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Pozyskana darowizna dla Przedszkola nr 2 – nowa szatnia!

Z radością informujemy, że nasze przedszkole otrzymało z Fundacji PKO Banku Polskiego darowiznę w wysokości 4500 zł na realizację projektu pn. „Nasze przedszkole – drugi dom”. Dzięki tej darowiźnie możliwy stał się zakup wyposażenia szatni przedszkolnej (szafek dla 100 dzieci).
Szafki w szatni nie były wymieniane od kilkudziesięciu lat. Były już więc mocno zniszczone i mimo dbałości o nie, nie do końca odpowiadały standardom wyposażenia placówek przedszkolnych, jak również potrzebom dzieci oraz oczekiwaniom rodziców i opiekunów naszych przedszkolaków.
Darowizna z Fundacji PKO Banku Polskiego pozwoliła na osiągnięcie celu projektu określonego jako: wsparcie edukacji dzieci przedszkolnych z Miejskiego Przedszkola nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie poprzez zapewnienie właściwych warunków w placówce – zakup wyposażenia szatni przedszkolnej.
Serdecznie dziękuję wszystkim życzliwym osobom za pomoc: w opracowaniu całości wymaganej dokumentacji i skuteczne pozyskanie darowizny z Fundacji PKO Banku Polskiego oraz za realizację działań promocyjnych, w tym wykonanie tablicy informacyjnej nt. zrealizowanego projektu oraz za montaż zakupionych szafek.
Jestem przekonana, że nowa szatnia będzie służyć kolejnym grupom przedszkolaków przez wiele, wiele lat.
Anna Woźniak
Dyrektor Przedszkola nr 2

 

  • nowe szafki dla Przedszkola nr 2
  • nowe szafki dla Przedszkola nr 2
  • nowe szafki dla Przedszkola nr 2

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
Jarmark Gostyniński św. Jakuba