Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Realizator półkolonii zimowych wyłoniony

Ferie na Mazowszu rozpoczynają się 15 stycznia 2018 roku. Nie wszyscy spędzą je w sposób zorganizowany. Wychodząc zatem naprzeciw potrzebom najmłodszych, Urząd Miasta po raz kolejny organizuje półkolonie z programem profilaktycznym dla dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat z terenu miasta Gostynina. Półkolonie są nieodpłatne, w całosci finansowane ze środków profilaktycznch.

W wyniku ogłoszonego konkursu ofert, do realizacji w/w wypoczynku zimowego zgłosił się jeden oferent – Akademia Inicjatyw Młodzieżowych, która zorganizuje dla 50 dzieci i młodzieży atrakcyjne półkolonie w Gostyninie. W ramach wypoczynku Stowarzyszenie zapewnia uczestnikom interesujący program rekreacyjny do godzin popołudniowych, ciepły posiłek lub suchy prowiant na wyjazdy, a przede wszystkim ciekawe zajęcia z innowacyjnymi rozwiązaniami i propozycjami działań opartymi na nauce przez zabawę. Raz w tygodniu zajęcia prowadzone będą przez psychologa, którego spotkania będą zintegrowane z wypoczynkiem dzieci i młodzieży i będą tematycznie nawiązywały do zajęć rekreacyjnych, zwracając uwagę na bezpieczeństwo ducha i ciała.

Nabór na półkolonie odbywał się będzie od 8 stycznia 2018 r. Numer telefonu pod którym będzie można dokonywać zgłoszeń podany zostanie na naszej stronie internetowej w poniedziałek 8 stycznia br. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

  • półkolonie w Gostyninie
  • półkolonie w Gostyninie
  • półkolonie letnie

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
Jarmark Gostyniński św. Jakuba