Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Nie będzie kontynuacji prac związanych z budową drogi na ul. Kujawy i ul. Solidarności

Z przykrością informujemy, że Rada Miejska zdjęła środki finansowe z wydatków na zadania inwestycyjne w budżecie 2018 r. na dokończenie prac remontowych ul. Kujawy i ul. Solidarności. 
Mieszkańcy wielokrotnie prosili Burmistrza Pawła Kalinowskiego o kontynuację budowy drogi gminnej łączącej ul. Floriańską z ul. Wyszyńskiego, w tym parkingu na 18 miejsc postojowych, budowę sieci wodociągowej wraz z hydrantem, sieci kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej, oświetlenia ulicy, a także budowę altany śmietnikowej. Niestety na obecną chwilę inwestycja, która została rozpoczęta w 2017 roku, została usunięta z tegorocznego budżetu. 
Burmistrz Miasta Gostynina jest zaskoczony decyzją radnych „usunięcie tego zadania inwestycyjnego jest dla mnie tym bardziej niezrozumiałą decyzją, gdyż w zeszłym roku pomysł cieszył się akceptacją Rady Miasta i zostały podjęte konkretne działania”
Przypominamy, że w 2017 roku opracowano dokumentację projektowo-kosztorysową dla budowy i remontu dróg gminnych, za które miasto zapłaciło 33 825,00 zł. Na obecną chwilę dalszy etap budowy został zablokowany.

  • ul. Kujawy
  • ul. Kujawy
  • ul. Kujawy

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
Jarmark Gostyniński św. Jakuba