Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Dyplomy za gostynińskie modernizacje w roku 2017

Miło nam Państwa poinformować, iż Gmina Miasta Gostynina otrzymała dyplomy za udział w I etapie konkursu "Modernizacja Roku 2017" za obiekty:

1. Adaptacja pomieszczeń w budynku Centrum Handlowego w Gostyninie na potrzeby Klubu Seniora "Parostatek" ul. Bierzewicka 32 w Gostyninie,

  • Klub Seniora "Parostatek"
  • Dyplom

2. Termomodernizacja budynku mieszkalnego przy ul. 3-Maja 14 w Gostyninie,

 

  • dyplom
  • budynek 3 Maja 14

3. Adaptacja pomieszczeń w budynku Centrum Handlowego w Gostyninie na potrzeby utworzenia opiekuna dziennego "Zaczarowana kraina", jako formy opieki nad dziećmi do lat 3 ul. Bierzewicka 32 w Gostyninie.

  • dyplom
  • "Zaczarowana kraina"

Przypominamy, że Ogólnopolski Konkurs Otwarty dla inwestorów, wykonawców i projektantów ma już ponad dwudziestoletnią tradycję. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też izby, powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy.

Głównym celem tych działań jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Co roku zgłaszane są budynki różnego typu – mieszkalne, hotelarskie, przemysłowe, sportowe i zabytkowe, ale też mosty, drogi czy całe obszary poddane rewitalizacji oraz nowe obiekty w przestrzeni urbanistycznej.

Bardzo cieszy fakt, że modernizacje gostynińskich obiektów zostały wyróżnione dyplomami, gdyż kryteria oceny są wymagające, a są to: poziom rozwiązań architektonicznych i urbanistycznych, funkcjonalność modernizowanych i przebudowywanych obiektów i budowli, poziom zachowania architektury budynków, budowli i innych elementów zabytkowych, nowoczesność stosowanej technologii
- Stosowanie nowej techniki w realizacji i w procesach technologicznych, jakość stosowanych materiałów ( trwałość, estetyka), poziom nowoczesności, efektywności procesów technologicznych, a także uzyskane efekty ekologiczne i dostosowanie obiektów dla osób niepełnosprawnych.


 

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
Jarmark Gostyniński św. Jakuba