Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Mistrzostwa Polski w nadchodzący weekend z udziałem łyżwiarek szybkich naszego powiatu

Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie szybkim na dystansach: 500m, 1000m, 1500m, 3000m, które odbędą się w nadchodzący weekend w Tomaszowie Mazowieckim, będą kolejną imprezą na jedynym w kraju krytym torze w nowej hali lodowej. Zawody rozpoczną kategorie młodzik, a zakończą Masters.

Nie zabraknie akcentu z udziałem łyżwiarek szybkich UKS Zwoleń-Team z naszego powiatu: Mai Michalskiej /Gmina Gostynin/ i Zosi Kotfasińskiej /Miasto Gostynin/. Ponadto w kategorii masters M30-35 rywalizować będzie na wszystkich dystansach trener grupy Łukasz Flejszer /Gostynin/.

Zawodniczki do rywalizacji w sezonie zimowym przygotowywały się 3-4 razy w tygodniu m.in. na zajęciach z wrotkarstwa szybkiego w hali, siłowniach, zajęciach w terenie, a ostatnio na weekendowych wyjazdach na tory łyżwiarskie do Warszawy, Tomaszowa.
"Mamy za sobą pierwsze starty kontrolne w Pucharze Polski, które wypadły obiecująco - Zosia jak na pierwsze starty na 500m zrobiła wynik 55 sekund. Mamy nadzieję, że sobotnia rywalizacja przyniesie nowe rekordy i najważniejsze... zdobywanie "doświadczenia" - mówi trener.

 

  • Mistrzostwa Polski w nadchodzący weekend
  • Mistrzostwa Polski w nadchodzący weekend
  • Mistrzostwa Polski w nadchodzący weekend

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
Jarmark Gostyniński św. Jakuba