Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Serdeczne gratulacje dla „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2017 roku”

Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie informuje, że konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2017 roku” został rozstrzygnięty.
Ten zaszczytny tytuł otrzymał st.asp. Grzegorz Stanisławski.

W tym roku mieszkańcy powiatu gostynińskiego swoje głosy mogli oddawać za pomocą ankiet papierowych oraz ankiety internetowej zamieszczonej  na stronie gostynińskiej komendy.
W dniu 08.02.2018 r. w tut. jednostce policji zebrała się komisja konkursowa, która wyłoniła „Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2017”.Został nim st.asp. Grzegorz Stanisławski – dzielnicowy rejonu III Rewiru Dzielnicowych KPP w Gostyninie. Jednymi z ciekawszych uzasadnień wyboru tego dzielnicowego, a wskazanymi w ankietach przez mieszkańców było cyt. ”za skuteczność, odpowiedzialność, zaangażowanie w trudnych sprawach, zawsze chętny do pomocy, uczynny i uśmiechnięty – przez co zaraża swoim optymizmem. Dobry policjant interesujący się sprawami innych”.
Mieszkańcy w anonimowych ankietach, oddając głos na „swojego” kandydata, wyrażali podziękowania za codzienną służbę, pomoc i zaangażowanie policjantów.
Dzisiaj (21.02.) w świetlicy gostynińskiej komendy w obecności Komendanta Powiatowego Policji insp. Zbigniewa Włodkowskiego oraz Starosty Gostynińskiego Tomasza Matuszewskiego i Wicestarosty Jana Krzewickiego policjantowi wręczono wyróżnienie i nagrody.

źródło: KPP Gostynin

  • Najpopularniejszy Dzielnicowy 2017 roku
  • Najpopularniejszy Dzielnicowy 2017 roku
  • Najpopularniejszy Dzielnicowy 2017 roku
  • Najpopularniejszy Dzielnicowy 2017 roku

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt