Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Projekt „Wspieraj lokalnie”

Informujemy, iż Gmina Miasta Gostynina bierze udział w projekcie „Wspieraj lokalnie”. W projekcie Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych łączy promocję rozliczania PIT-ów w obrębie lokalnego samorządu z przekazywaniem 1% dla organizacji działających na tym samym obszarze.

            W ramach projektu na stronie internetowej Gminy Miasta Gostynina już niebawem pojawi się innowacyjny program do rozliczania podatków – PITax.pl Łatwe podatki. System ten będzie proponował użytkownikom przekazanie 1% lokalnym organizacjom pożytku publicznego.

            Zachęcamy OPP z terenu Gostynina do uzupełniania informacji o swojej działalności, dzięki czemu staną się bardziej widoczne w systemie rozliczania pitów, z którego korzystają miliony podatników. Organizacje pożytku publicznego działające w regionie powinny wypełnić formularz na stronie: iwop.pl/wspierajlokalnie. Na tej podstawie zostaną przygotowane wizytówki w programie PITax.pl, co pomoże uskutecznić zbiórkę 1%. W przypadku niespełnienia tego warunku organizacje wciąż będą mogły korzystać z systemu, jednak bez możliwości prezentacji i udziału w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej organizowanej przez IWOP.   Do przygotowania wizytówki potrzebne jest również logo OPP, które należy wysyłać na następujące adresy mailowe: biuro@iwop.pl lub jolanta.rozylo@iwop.pl,

            Projekt „Wspieraj lokalnie” jest całkowicie bezpłatny zarówno dla organizacji pożytku publicznego, jak i podatników. Finansuje go Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

            Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Pozyskiwania Środków Zewnętrznych Urzędu Miasta Gostynina  pod nr telefonu 24 236 07 23.

  • Projekt „Wspieraj lokalnie”

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt