Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Dzień Kobiet z gostynińską drogówką

8 marca br. funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego gostynińskiej komendy przeprowadzą działania „Kobieta za kierownicą łagodzi obyczaje”, gdzie będą wręczać paniom niebieskie, pachnące kwiatami serduszka kampanii „Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym".
Policjanci rozmawiać będą z paniami, zarówno tymi za kierownicą jak i pasażerkami pojazdów, na temat bezpieczeństwa na drodze. Mundurowi liczą, że panie będą dawały dobry przykład jako uczestniczki ruchu drogowego, a także będą upominały bliskich przed brawurą i nieprzestrzeganiem przepisów ruchu drogowego. Jak wynika z analiz to właśnie płeć piękna jest ostrożniejsza za kierownicą niż panowie. Kobiety rzadziej dopuszczają się wykroczeń drogowych niż mężczyźni.
W ramach całodniowych działań policjanci będą wręczali Paniom niebieskie serduszka „Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym". Na tekturowych sercach, będących jednocześnie zawieszką zapachową, wydrukowane zostały zasady bezpiecznego  podróżowania  samochodem,  np.:  „Zebry  są  pod ochroną. Uważaj na przejściach” lub „Hamuj przed pasami, nie zwalniaj w uczuciach...”

podkom. Dorota Słomkowska
KPP w Gostyninie

  • Dzień Kobiet

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt